Beyaz Show 1 Aralık 2017 Cuma Konukları Kimler Hangi Üniversiteler Gidecek?

Beyaz Show 1 Aralık 2017 Cuma Konukları Kimler Hangi Üniversiteler Gidecek? Hakkında detaylı bilgiler:

Beyaz Show 1 Aralık Cuma Konukları Kimler Hangi Üniversiteler Gidecek?… Beyaz Show yeni sezona bomba gibi başlamıştı. Her hafta da birbirinden ünlü isimleri konuk etmeye devam ediyor. Geçen hafta Kardeşim Benim 2 filmi oyuncularını konuk etmişti. Bu hafta ise FUNDA ARAR, GÜLSE BİRSEL, ENGİN GÜNAYDIN, DERYA KARADAŞ, FATİH ARTMAN VE AYTA SÖZERİ konuk olacaklar..

Kardeşim Benim 2 filmi oyuncuları ;Murat Boz, Burak Özçivit, Leyla Feray Pınar Deniz.. Beyaz Show genelde dizi albüm ve film tanıtımı da yapıyor. Bu yüzden de konukları bu yönde oluyor. Beyaz Show’un bu haftaki konukları da yine bu doğrultuda seçilecektir. Beyaz Show 1 Aralık 2017 Cuma Konukları Kimler Hangi Üniversiteler Gidecek?

Beyaz Show 1 Aralık 2017 cuma akşamı da yeni konukları ile kanald ekranlarında sizlerle olacak? Siz Beyaz Show’a kimlerin konuk olmasını istersiniz? Bu hafta ise FUNDA ARAR, GÜLSE BİRSEL, ENGİN GÜNAYDIN, DERYA KARADAŞ, FATİH ARTMAN VE AYTA SÖZERİ konuk olacaklar..

Beyaz Show ünlü konuklarıyla olan samimi sohbeti ve artık 20 yılı akın tecrübesi ile sizlere ekran başında güzel bir gece yaşatıyor. Üstelik stüdyodaki izleyiciler de üniversitelilerden oluşuyor. Sizde kendi üniversitenizin Beyaz Showda olmasını isterseniz başvurulara kanald sitesinden de ulaşabilirsiniz. Beyaz Show 1 Aralık 2017 Cuma Konukları açıklanınca aşağı eklenecektir..

Bunu Görmelisin!  Sen Anlat Karadeniz Sen Sevdanı ver bana kalbimde taşıyayım kim söylüyor 13 Şubat

1 Aralık 2017 Beyaz Show konukları belli oldu: FUNDA ARAR, GÜLSE BİRSEL, ENGİN GÜNAYDIN, DERYA KARADAŞ, FATİH ARTMAN VE AYTA SÖZERİ konuk olacaklar..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beyaz Show 1 Aralık 2017 Cuma Konukları Kimler Hangi Üniversiteler Gidecek? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2017