Beyaz Show 10 Kasım Cuma Neden Yok Yayınlanmadı Yayından Kaldırıldımı?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Beyaz Show 10 Kasım Cuma Neden Yok Yayınlanmadı Yayından Kaldırıldımı? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Beyaz Show 10 Kasım Cuma Neden Yok Yayınlanmadı Yayından Kaldırıldımı? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Beyaz Show 10 Kasım Cuma Neden Yok Yayınlanmadı? Beyaz Show programı yeni sezona başlayalı 2 hafta oldu. Özlenen ve sevilen Beyaz Show’un bu haftaki konukları merakla beklenirken olumsuz bir haber geldi. Beyaz Show bu akşam yayınlanmayacak.

Beyaz Show cuma akşamı kanald ekranlarında yayınlanıyordu. Bu cuma günü de 10 Kasım’a yani Atatürk’ün vefatının 79. yılına denk geldi. Bu yüzden de Atatürk’ü anmak ve böyle bir günde eğlence programı yapmamak adına programı yayınlamama kararı aldı.

Beyaz Show 17 Kasım cuma akşamı kaldığı yerden yeni ve bomba gibi konukları ile kanald ekranlarında olacaktır. Kanald ve Beyaz Show Atatürk’ü Anma gününde bu kararı ile seyircisini aslında memnun etmiştir. Çünkü Atamızın vefat gününde eğlence programı yapılması doğru olmazdı! Sizin bu konudaki yorumlarınız nelerdir?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2017