Beyaz Show 13 Ekim 2017 de Başlıyor Konuklar Kenan İmirzalıoğlu Meryem Uzerli

Beyaz Show’un ne zaman başlayacağı merak konusu idi ancak Beyazıt instagramdan yaptıgı bir açıklama ile duruma açıklık getirdi. Eğer son dakika bir değişiklik olmazsa Beyaz Show yeni sezona 13 Ekim 2017 tarihinde cuma günü kanal D ekranlarında başlaması planlanıyor.

Beyaz Show 13 Ekim 2017 de Başlıyor Konuklar Kenan İmirzalıoğlu Meryem Uzerli Haluuk Bilginer Olacak: Ünlü komedyenin ekibi, iddialı bir açılış yapmak için gece gündüz çalışıp dekor sahne ve ensrümanlar hakkında özenli bir çalışma içine girdiler.

Peki Beyazıt Öztürkün ilk konukları kimler olacak program canlı mı olacak yeni sezonda? Kanal D’nin yayınlayacağı “Cingöz Recai” filminin ekibinin ilk konuklar olduğu öğrenildi. 13 Ekimde canlı yayına çıkacak olan Beyaz sevenleri ile buluşacak ve filmin başrollerini de birlikte programı açacak..

Beyazın ilk konuğu Kenan İmirzalioğlu Meryem Uzerli: Bu sezon Kanal D’nin Fatih dizisinde başrol oynamaya hazırlanan Kenan İmirzalıoğlu, Haluk Bilginer ve Meryem Uzerli’nin de aralarında olduğu filmin oyuncuları, ilk programa davet edildi. Sizce güzel bir program olur mu neler bekliyorsunuz?

Not: Beyazın ilk programına canlı yayına katılmak ister misiniz? Kanal D stüdyolarındaki Beyaz show yeni sezon ilk bölüme canlı yayında katılmak isteyen okullar ve üniversiteler bu hakkı elde etmek için beyaz show yetkilileri ile görüşüp giriş biletlerini temin edebilirler..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.