Beyaz Show 15 Aralık Konukları Özge Özpirinçci Mustafa Ceceli Buğra Gülsoy

Beyaz Show 15 Aralık Konukları Özge Özpirinçci Mustafa Ceceli Buğra Gürsoy… Beyaz Show 15 Aralık cuma akşamı açıklandı. Bu hafta yine Beyaz show çok eğlenceli ve gündemde olan ünlülerle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

15 Aralık Beyaz Show da bu hafta Mustafa Ceceli, Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy, Ivana Sert ve Kemal Doğulu konuk oldu. Mustafa Ceceli bu aralar özel hayatı ile oldukça gündemde olan bir isim. Programda özel hayata değinilmez muhtemelen çünkü Mustafa Ceceli bunu istemez.

Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’un yeni filmi Acı Tatlı Ekşi hakkında konuşmak için programa geliyor. Aynı zamanda Özge Özpirinçci bu aralar çok popüler dizide başrol oynuyor. Kadın dizisindeki performansı hakkında Beyaz tebriklerini sundu.

Beyaz Show’un diğer konukları da Ivana Sert ve Kemal Doğulu. Kanald nin gündüz kuşağında Alışveriş Melekleri programının sunuculuğunu yapıyorlar. Program daha önceki tarz programları gibi oldukça seviliyor. Bu hafta Beyaz Show yine oldukça sevilecek. Özel anlarını da sizlerle paylaşacağız bu sayfada. Beyaz Show 15 aralık cuma programı kanald de 23:45 te sizlerle…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beyaz Show 15 Aralık Konukları Özge Özpirinçci Mustafa Ceceli Buğra Gülsoy (1 Yorum)

  1. Özel hayatının konuşulmasını istemez çünkü abican üzerinde bir iftira varsa onu hukuk yoluyla çözer beyaz showun başka bir bölümünde kendi söylemişti yani korktuğundan falan değil yoksa Selin CECELİ yide konuşur Arınıda ikisinin iyi anlaştıklarını da

Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2017