Beyaz Show 16 Mart 2018 Konukları Kimler, Hangi Üniversiteler Katılacak?

Beyaz Show 16 Mart 2018 Konukları Kimler, Hangi Üniversiteler Katılacak?… Beyaz Show da cuma akşamı yeni konuklar geliyor. Her cuma birbirinden ünlü isimler programa konuk oluyor. Şarkıcılar yeni çıkardıkları albümleri tanıtmak için Beyaz Show’a katılıyorlar. Albümlerindeki şarkıları seslendirip seyirciye dinleyenlerine bunu tanıtıyorlar.

16 Mart Beyaz Show da bazen de film tanıtımları yer alıyor. Beyaz Show da filmin başrol oyuncuları katılıyor ve yeni vizyona giren filmlerini tanıtıyor. Dhaa fazla seyirci sinema da izleyebilsin diye. Film ve dizi oyuncuları da Beyaz Show’un daimi konuklarından.

Beyaz Show 16 Mart cuma günü gelecek konuklar da belli oldu. Şarkıcı Deniz Seki uzun zaman sonra ilk defa bir programa katılıyor. Bir süre hapishanede yatmasının ardından şarkıcılığa tekrar döndü. Deniz Seki yakında Popstar 2018 programında jüri olarak dinleyicilerinin karşısına tekrar çıkıyor.

Tv8 de sunduğu Yemekteyiz programı ile sevilen Onur Büyüktopçu da bu hafta Beyaz Show’un konuğu. Daha önce de Kiralık Aşk ta rol alan Onur Büyüktopçu oyunculuğu ile de sunuculuğu ile de tam puan aldı seyirciden. Star tv de yeni başlayan Jet Sosyete dizisinde çaycı rolünü üstlenen Şahin Irmak Beyaz Show’a konuk oluyor. Daha önce BKM Çok Güzel Hareketler Bunlarda rol alan Şahin Irmak akıllara kazınan Hıyarlı Baba karakterini canlandırıyordu.

Beyaz Show 16 Mart diğer konukları da Gonca Vuslateri ve Onur Buldu… Beyaz Show 16 Mart cuma konuklarını sizlerle paylaştık. Bu hafta da birbirinden eğlenceli bomba gibi bir program olacaktır. Sizde yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.