Beyaz Show 16 Şubat Konukları Kimler Ferhat Göçer, Miray Daner, Boran Kuzum

Beyaz Show 16 Şubat Konukları Kimler Ferhat Göçer, Miray Daner, Boran Kuzum… Beyaz Show programı 16 Şubat cuma akşamı Kanald ekranlarında yeni bölümü yayınlanacak. Beyaz Show 20 yıldır ekranlarda onunla büyüdük onunla güldük. Yıllarca da sürmesi temennisi ile..

Beyazıt Öztürk’ün sunuculuğunu yaptığı Beyaz Show yeni bölüm konukları daha program bitmeden merak konusu oluyor. Seyircisi de stüdyoya gidecek konuk üniversiteliler de hangi ünlünün olduğunu merak ediyor. Beyaz Show 16 şubat konuklarını sizlerle paylaşmak istedik. Gelecek hafta sizi bomba gibi bir program bekliyor.

Beyazıt Öztürk ile yıllardır ekranda olan Beyaz Show’un yeni hafta konukları belli oldu. Beyaz Show 16 şubat konukları Vatanım Sensin dizisinde izlediğimiz ve çok sevilen ikili Boran Kuzum ve Miray Daner. Boran Kuzum Vatanım Sensin dizisinde Leon karakterini canlandırıyor. Dizi de Leon ve Hilal büyük bir aşk yaşıyor. Miray Daner de Vatanım Sensin dizisinde Hilal karakterini canlandırıyor. Hilal yani Miray Daner Vatanım Sensin dizisinde oyunculuğu gibi sesiyle de çok ünlendi.

Boran Kuzum Kimdir? 1992 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Sahne Sanatları tiyatro bölümü mezunudur. 2015 yılında Analar ve Anneler dizisiyle oyunculuğa başladı. 2016 Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol aldıktan sonra şimdi de Vatanım Sensin dizisinde rol alıyor.

Miray Daner Kimdir? 1999 İstanbul doğumlu olan oyuncu lise eğitimine devam etmektedir. 2009 yılında ilk oyunculuk deneyimine Bez Bebek dizisi ile başladı. Papatyam ve Medcezir dizisinde rol aldı. 2011 yılında Çınar Ağacı’ndan sonra da Vatanım Sensin dizisinde asıl ününü kazandı. Miray Daner sesi ve oyunculuğu ile büyük beğeni topladı.

Beyaz Show 16 şubat cuma bölümünün şarkıcı konuğu da Ferhat Göçer. Ferhat Göçer muhteşem şarkıları ve hayatındaki anıları ile tüm samimiyetini Beyaz Showda anlatacak. Beyaz Show 16 şubat cuma fragmanı bilgileri sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2018