Beyaz Show 17 Kasım 2017 Cuma Konukları Kimler Hangi Üniversiteler Katılıyor?

Beyaz show geçtiğimiz hafta Beyazıt Öztürkün yoğun programı nedeni ile yapılamamıştı. Ancak bu hafta beyaz show yayınlanacak. Merak edenler ve özellikle üniversiteleri 17 Kasımda Beyaz showa davetli olanlar merak ediyor bu hafta kimler var programa gelecek olan ünlüler ve sanatçılar kimler diye. Bizde sizler için araştırdık ve açıklıyoruz.  Beyaz Show’un 17 Kasım 2017 tarihinde canlı yayınlanacak bölümünün konukları SERDAR ORTAÇ, BİNNUR KAYA, URAZ KAYGILAROĞLU, DEMET ÖZDEMİR ve DANLA BİLİC’e konuk olacaklar..

Beyaz Show 17 Kasım 2017 Cuma Konukları Kimler Hangi Üniversiteler Katılıyor Programa? Öncelikle 17 kasımdaki beyaz show programı cuma günü 23.30 da başlayacak Arka Sokaklar dizisinin bitişinden hemen sonra. Bu hafta programa sokakta uçan balona rövaşata atmak isteyen ancak buna başaramayan gencin davet edildiği ve eğer isterse katılacağı haberini aldık.

Onun dışında Beyaz Show 17 Kasım 2017 Cuma Konukları Kimlerin olduğu hangi ünlü ve sanatçıların katıldığı belli oldu ancak fragmanı çıkmadan sizlere açıklamamızın doğru olmadığını belirtti kanal D yetkilileri. O yüzden fragman çıktıktan sonra sizlere detaylı olarak yazacağım 17 kasım 2017 günü Beyazıt Öztürkün programına gelecek tüm konukları misafirler.

Bu arada son bölümde gelen Acun Ilıcalının Survivor için söz verdiği Cumali Beyaz showdan sonra hummalı bir çalışmaya başlamış ve iyi bir yerde Survivorda yaşayabileceği her şeyi denemeye başlamış. Beyaz Showa 17 Kasım 2017 Cuma Hangi Üniversiteler Katılıyor? sorusuna ise Ankara ve İstanbuldaki üniversitelerden bu hafta yoğun katılım var ancak önümüzdeki haftadan itibaren diğer okulların da başvuruları sıraya alınacakmış.

Beyaz Show’un 17 Kasım 2017 tarihinde canlı yayınlanacak bölümünün konukları SERDAR ORTAÇ, BİNNUR KAYA, URAZ KAYGILAROĞLU, DEMET ÖZDEMİR ve DANLA BİLİC’e ne sormak istersiniz?

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.