Beyaz Show 2 Mart 2018 Cuma Konukları Kimler Hangi Üniversiteler Katılıyor?

Beyaz Show 2 Mart cuma akşamı kimler konuk olacak? Beyaz Show her hafta cuma akşamları Kanald ekranlarında yayınlanıyor. Bu haftanın konukları da belli oldu. Bu hafta yeni vizyona girecek olan Ailecek Şaşkınız filminin başrol oyuncuları olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir bu hafta Beyaz Show konuğu oluyor. Ahmet Kural ve Murat Cemcir  komik kişilikleri ve film anılarını programda anlatıyor.

Ahmet Kural Beyaz Show’a önceki katıldığında Sıla ile sevgiliydi bu sefer ayrıldılar. Bakalım Beyaz bu konuya değinip espriler yapacak mı? Ahmet Kural’la tatlı atışmalarını izleyebiliriz. Ailecek Şaşkınız filmi diğer başrol oyuncusu da Saadet Işıl Aksoy. Genç ve güzel oyuncu filme ayrı bir renk katıyor ve filmde Ahmet Kural’ın aşık olduğu kişiyi canlandırıyor.

Candan Erçetin uzun zamandır Beyazıt Öztürk’ün sunuculuğunu yaptığı Beyaz Show’a katılmıyordu. Candan Erçetin genede Beyaz Show’a kendi orkestrasıyla katılıyor ve birbirinden güzel şarkıları seslendiriyor. Candan Erçetin’in o kendine has sesi herkesin kulaklarının pasını silmeye geliyor. Beyaz Show 2 Mart cuma akşamı kanald ekranlarında yeni bölümü yayınlayacak.

Kanald ekranlarında yayınlanan Beyaz Show bu sene 21. yılında. Seyircisi genel olarak genç ve orta yaşlılardan oluşan programa üniversiteli öğrencilerin seyirci olarak katılması da izlenme oranını artırıyor. Beyaz Show 2 mart cuma akşamı Kanald de 23:45 te yayınlanmaya başlıyor. Yorumlarınızı ve katılmasını izlediğiniz ünlüleri yoruma yazabilirsiniz.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. veysel mutluyu davet edin lutfennnnnnnnnn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.