Beyaz Show 2 Mart Cuma Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı?

Beyaz Show 2 Mart Cuma Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı?… Beyaz Show 2 mart cuma akşamı Kanald ekranlarında yayınlanan Beyaz Show bu akşam yayınlanmayacak. Çünkü Türkiye olarak canımız yanıyor. Afrin Harekatında bugün 8 şehit verdik ve yaralı askerlerimiz var. Böyle acılı bir günde de Beyaz Show gibi eğlence programları yayınlanmıyor.

Beyazıt Öztürk “Çok üzgünüz. Tüm Türkiye’nin başı sağ olsun. Bugün yayınımızı yapmamaya karar verdik. Allah şehitlerimize rahmet, ailesi ve bizlere de sabır versin” dedi. Kanald de Beyaz Show’un yayınlanacağı cuma akşamında Gülizar dizisi yayınlanacak.
Kanald de yayınlanan Beyaz Show bu hafta yani 2 Mart cuma akşamı yayınlanmayacak. Ülkemiz yasta Tüm şehit ailelerimizin ve milletimizin başı sagolsun. Inşallah şehit vermeden zaferler kazanırız.

Beyazıt Öztürk’ün sunumuyla her cuma izleyici ile buluşan program gelen şehit haberleri nedeniyle yayınlanmama kararı aldı. Konu ile ilgili açıklama yapan Beyazıt Öztürk “Çok üzgünüz. Tüm Türkiye’nin başı sağ olsun. Bugün yayınımızı yapmamaya karar verdik. Allah şehitlerimize rahmet, ailesi ve bizlere de sabır versin. “dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.