Beyaz Show 2017 2018 Yeni Sezonda Var Mı Yayınlanacak Mı?

Beyaz Show 2017 2018 Yeni Sezonda Var Mı Yayınlanacak Mı?… Beyaz Show programı 20 yıldır kanald ekranlarında yayınlanmaktadır. Beyazıt Öztürkün sunumuyla yayınlanan program bu sezon öncesinde sürekli canlı olarak yayınlanıyordu. Ancak 20. yıla özel formatla 2 hafta da bir yayınlanıyordu.

Yeni sezonda Beyaz Show Kanald ekranlarında yayınlanacak mı? Sezon sonuna yaklaşınca da final mi yapacak yoksa sezon finali mi sorusu akıllara geliyor. Beyaz Show 2017 2018 sezonunda yayınlanacak mı yoksa 20 yılın ardından ekranlara veda mı edecek? Beyazıt Öztürk cuma akşamlarının eğlencesi oldu yıllardır cuma akşamı onu ekranda göremeyince neden yok diye araştırırdık.

Son sezonda 2 hafta da bir yayınlanması reytinglerini biraz düşürse de reyting sıralamasında ki durumu sizlerle paylaşacağız. Kanald vereceği karara göre Beyaz Show un yeni sezonda yayınlanıp yayınlanmayacağı belli olacak. Kanald yeni sezon devam edip etmeyeceğine de reyting başarısına göre karar veriyor.

Beyaz Showun son yayınlanan bir kaç programı reytinglerde kaçıncı oldu? Reyting başarısına göre yeni yayın dönemindeki durumunu anlayabiliriz. Beyaz Show total reyting durumuna göre;

Beyaz Show 21 Nisan cuma reytinglerde 27. sırada

Beyaz Show 7 Nisan cuma reytinglerde 26. sırada

Beyaz Show 24 Mart Cuma reytinglerde 20. Sırada

Beyaz Show 10 Mart Cuma reytinglerde 31. Sırada…

Beyaz Show son hafta programlarında gördüğümüz gibi reytingleri çok düşük. Bu durumun sebebi 2 hafta da bir olması ve canlı olarak yayınlanmaması olabilir. Bir de geçen sezonki Diyarbakırlı Ayşe Öğretmenin telefonla bağlanması konuşmasıyla oluşan tepki Beyazın izlenmesini azalttı.

Beyaz Show sevenler ve özellikle gençler bu programı çok beğenerek izliyor. Bu yüzden de kesinlikle bitmesini istemiyorlar. Yine sevenlerin desteği ile bitecekse de bitmesi engellenir. Yorum yazarak Beyaz Show a destek olabilirsiniz. Beyaz Show yeni sezon devam edecek mi etmeyecek mi kesinleşen bilgileri sitemizde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

YORUMLAR

  1. Beyaz show 2017 2018 canli olarak yayinlansin lütfen. Bitmesin cuma aksamlarimiza renk katiyor beyazsiz bir cuma olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.