Beyaz Show 22 Aralık Konukları Kimler Belli Oldu Mu?

Beyaz Show 22 Aralık Konukları Kimler Belli Oldu Mu?… Beyaz Show 22 aralık cuma günü yeni bölümü yayınlanacaktır. Yeni bölümünde yeni konuklarla yine sizleri güldürmek için ekranda olacak. Beyaz Show’un yeni hafta konukları açıklanmadı ancak programda Beyaz Show şöyle bir şey söyledi.

Mustafa Ceceli ve boks hocası stüdyoda boks yaptılar. Beyaz Show da espri yaptı ve gelecek hafta da Sinan Akçıl’ı dövdüreceğiz dedi.. Yani Sinan Akçıl’ın konuk olacağı tüyosunu verdi. Beyaz Show da gelecek hafta konuklarını sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Beyaz Showda geçen hafta Özge Özpirinçci ve Buğra Gürsoy yeni filmleri hakkında konuşmak için gelmişlerdi. Yeni filmleri hakkında konuşurken Kadın dizisine de değinildi. Dizi de sürekli ağladığından ve hikayenin ne kadar gerçekçi olduğundan söz edildi. Mustafa Ceceli’de konuk oldu. Birbirinden güzel yeni ve eski şarkılarını seslendirdi. Gençlerle birlikte şarkılarını söylerken canlı yayında aranjör yaparak şarkının nakarat müziğini birçok enstrümandan çaldı.. Her hafta bukadar eğlence tüm haftanın stresini atmak için gerekli gerçekten..

Beyaz Show 22 aralık cuma akşamı konukları da açıklandığı an sayfamızda sizlerle paylaşılacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=8l02Njmmp-U

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.