Beyaz Show 27 Ekim Konukları Acun Ilıcalı Özge Gürel Murat Yıldırım Tekrarı Video

Beyaz Show 27 Ekim Konukları Acun Ilıcalı Özge Gürel Murat Yıldırım Tekrarı Video… Beyaz Show yeni sezona bomba gibi başlıyor. Yeni sezonu 27 Ekim cuma akşamı yayınlanıyor. Beyazıt Öztürk’ün sunuculuğunu yaptığı Beyaz Show ilk konuklarıyla hasret giderecek.

Beyaz Show yeni sezon ilk konukları Acun Ilıcalı, Simge Sağın, Murat Yıldırım ve Özge Gürel. Tüm konukları alanında başarılı isimler. Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı ile evliliğinden kanalındaki programlardan varana kadar her şeyi anlatıyor. Murat Yıldırım ise bir sezondur efsane yarışma Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını sunuyor.

Başarısından hayatına her şeyleri konuşulacak bu programda. Simge Sağın’da şarkılarıyla programa renk katmaya geliyor. Özge Gürel’in de rol aldığı her dizi başarılı oluyor. En son Dolunay dizisinde rol alıyor. Başarılı ve genç bir oyuncunun yeni projeleri hakkında bilgilere ulaşırız belki.

https://www.youtube.com/watch?v=4pWZhGiGbuA

Beyaz Show yaz boyu hazırladığı skeçlerle ve sakladığı esprileri ile yeni sezonunda sizlerle eğlenceli bir akşam yaşatacak. Beyaz Show 27 ekim programı tekrarı sizlerle paylaşacağız.

Beyaz Show 27 Ekim Murat Yıldırım Özge Gürel Neden Gelmedi? Beyaz Show 27 Ekim 2017 cuma Murat Yıldırım Özge Gürel Neden katılmadı niçin Gelmedi?

Murat Yıldırım Özge Gürel herhangi bir sebep belirtmeden Beyaz Showa katılmadılar. Sizce bu yaptıkları doğru oldu mu? Yoksa belirtmek istemedikleri bir mazeretleri olabilir mi Sizce?

Son olarak da Şeyma Subaşı ile Beyazın birlikte çektikleri skeç:

https://www.youtube.com/watch?v=1vBzsDVikH8

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2017