Beyaz Show 8 Aralık 2017 Cuma Konukları Kimler Olacak Hangi Üniversiteler Katılacak?

Beyaz Show 8 Aralık 2017 Cuma Konukları Kimler Olacak Hangi Üniversiteler Katılacak?… Beyaz Show 8 aralık cuma günü Kanald ekranlarında yayınlanacak. Her hafta birbirinden ünlü isimler konuk oluyor. Film ve dizilerin tanıtımına daha fazla zaman ayıran Beyaz Show şarkıcılara da özel bir yer ayırıyor.

Beyaz Show 8 Aralık 2017 Cuma Konukları Kimler Olacak? Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün üstlendiği programın bu hafta yayınlanacak bölümüne Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özen, Gökhan Tepe ve Ezgi Mola konuk olacak. Sizlerinde konuklara sorularınız varsa şimdiden sorabilirsiniz..

8 Aralık Beyaz Show programında kimler konuk olacak sizlerle paylaşacağız. Konuklar çarşamba perşembe günü açıklanıyor. Açıklamayı da ilk sitemizden takip edebilirsiniz. Beyaz Show da 1 aralık cuma akşamı konukları; Aile Arasında filmi oyuncuları Gülse Birsel, Erdal Özyağcılar, Engin Günaydın, Fatik Artman, Derya Karadaş, Ayta Sözeri ve Funda Arar..

Yine çok güzel ve eğlenceli bir program oldu. Yeni haftada da aynı performans devam edecektir. Beyaz Show 8 aralık programında da konukları ve katılacak üniversiteleri de sizlerle konumuzda paylaşacağız. Beyaz Show yeni hafta bilgileri çarşamba veya perşembe günü güncellenecektir.

Beyaz Show 8 Aralık 2017 Cuma Konukları belli olur olmaz kanal D den hemen sonra ekleyeceğiz. Katılan üniversiteler ise sıraya konulmuş durumda. Sırası gelen okulları yazacağız bilgileri güncelleyeceğiz. 8 Aralıkta Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özen, Gökhan Tepe ve Ezgi Mola konuk olacak.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.