Beyaz Show Acun Ilıcalı Cumali Akgül Survivora Kabul Etti Cumali Kimdir

Beyaz Show Acun Ilıcalı Cumali Survivora Kabul Etti Cumali Kimdir… Survivor’a katılmak için elinden geleni yaptı. Acun Ilıcalı’ya ulaşamadı en son yollara düştü ve memleketi Iğdır’dan İstanbula kadar yürüdür. Tv8 kanalına yürüdü ve Acun Ilıcalı ile yüzyüze görüştü.

Kıymetli dostlar Cumali Akgül bu akşam Kanal D’ de saat 23:15’te yayınlanacak olan Beyaz Show’a konuk oldu. Acun Ilıcalı’nın da katıldığı programda birazda baskıyla Acun’a Cumali kabul ettirildi. Cumali Akgül Artık Survivor’ın ilk gönüllü ismi oldu.

Cumali Akgül spor ve vucüt sınavlarından iyi bir başarı gösterememiş Acun Ilıcalı teste göndermiş kendisini ama yine de kırmak istemedi. Bu da Acunun ne kadar yüce gönüllü olduğunun göstergesidir. Umarız Survivor’da da başarılı olur Cumali Akgül. Acunun bu kararı doğru mu sizce yoruma yazınız.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=4pWZhGiGbuA

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beyaz Show Acun Ilıcalı Cumali Akgül Survivora Kabul Etti Cumali Kimdir (3 Yorum)

  1. yıllar önce yetenek sizsinizTürkiye ‘ye ama öğrencileri konuk etmişti biri kardeşimin oğlu kör alfabeli bilgisayar hediye etmiş yeğenim Acun Ilıca‘lı verdi dedi hala o bilgisayarı kullanıyor…gençlere iş hayatında iyi bir örnek….
    Allah uzun sağlıklı ömür versin…..

  2. Bence cok iyi yaptı. Buda Acun Ilicanin ne kadar merhametli olduğunu gösterir.adamı mahçup etmedi.Allah kendisinden razı olsun.

Eklenme Tarihi: 28 October 2017