Beyaz Show Kanal D Den Fox Tv ye Geçti, Beyazıt Öztürk Yeni Sezonda Fox Tv de

Uzun süredir Kanal D televizyonunun tahliye edilme süredir yaşanıyordu. Demirören grubunun Kanal Dyi satın alması ile başlayan dağılma sonrasında bir çok ünlü isim kanal ile yolları ayırdı ve yeni tv kanallarına geçiş başladı. Beyazıt Öztürkün 21 yıldır Yaptığı Beyaz Show da bu transferlerden birine imza attı..

21 Yıllık Beyaz Show Kanal D Den Fox Tv ye Geçti, Beyazıt Öztürk Yeni Sezonda Fox Tv de program yapacak..

Yıllardır Kanal D’de yayınlanan Beyaz Show programı FOX tv ile anlaştı ve yeni kanalına geçti. FOX tv ile dünden beri görüşen Beyazıt Öztürk FOX’la sonunda anlaşmaya vardı! Yeni sezonda yeni kanalı fox tv de izleyeceğimiz Beyaz Show bakalım eski tadını verecek mi izleip göreceğiz.

Beyaz Show Kanal D Den Fox Tv ye Geçti: Yeni dönemde yabancı konuklar ağırlıkla gelecek programa, programın yine Cuma’ları 23.45’de ekranlara gelmesi düşünülmekte. Ayrıca ne zaman başlayacak sorusu ise Ağustos sonu gibi kulislerde konuşuluyor!

Beyaz Show Kanal D Den Fox Tv ye Geçti, Beyazıt Öztürk Yeni Sezonda Fox Tv de haberimiz hakkında neler düşünüyorsunuz. Beyazıt Öztürkün neden fox tv yi tercih ettiği hakkında fikri olan varsa aşağı yazabilir. Sizce eski tadı tuzu olur mu kanal D dışında bir kanalda Beyaz Show izlenir mi lütfen aşağı yazın yorumlarınızı. Şimdiden teşekkürler..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beyaz Show Kanal D Den Fox Tv ye Geçti, Beyazıt Öztürk Yeni Sezonda Fox Tv de (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 22 Mayıs 2018