Bıçak Sırtında 28 Haziran Tv’de İlk Kez Kanal D’de Yayınlanacak

Aksiyon dolu bir Hong Kong filmi izlemeye hazır mısınız? Shock Wave orjinal adı ile Tv’de ilk kez Kanal D’de yayınlanacak Bıçak Sırtında filmi IMDB’de 6,4 puan almış aksiyon ve gerilim filmidir. Bıçak sırtında başrol oyuncuları ve konusu hakkında detaylar konumuzun devamındadır.

Bıçak Sırtında 28 Haziran Tv’de İlk Kez Kanal D’de Yayınlanacak

Shock Wave Bıçak Sırtında Konusu Nedir ?

Bomba ve patlayıcılar kousunda uzman bir terörist düşünün. İşte o Hong Kong’un yer altı mafyası. Ancak kapana sıkıştırılmıştır. Bu güne kadar ülkeye verdiği sayısız tahribattan sonra güvenlik güçleri onu bir mağarada sıkıştırmıştır. Ancak mağara içerisinde hazırlıksız değildir. Onlarca rehineyi zorla tutan terör ele başının istekleri vardır. 48 Saat müddet veren terörist eğer istekleri kabul edilmez ise ülkenin her yerinde bombalar patlatacağını söyler. Şimdi ise her şey için karar vermek gerekmektedir. Komiser Cheung terör ülkesini teröristlerin yerleştirdiği bombalardan kurtarıp ele başını yakalayabilecek mi yoksa rehinelerin kaderini belirleyecek Cheung yanlış kabloyu keserek hep birlikte ölecek mi? Gerilim anının yaşandığı film baştan sona aksiyon sahneleri ile doludur.

Shock Wave Bıçak Sırtında Konusu Nedir

Shock Wave Türkçe Dublaj

Andy Lau, Wu Jiang, Jia Song’un baş rol oynadığı film Çin ve Hong Kong ortak çekimi ile tamamlanmıştır. Shock wave olarak bildiğimiz 2017 yapımı film 28 haziran akşamı Bıçak Sırtında Türkçe Düblaj izleyicisi ile Kanal D’de Tv’de ilk kez yayınlanacak. 119 dakikalık videonun tamamlanması için Bona Film Group, Infinitus Entertainment, Universe Entertainment yapım şirketleri ortaklaşa toplam 28 milyon dolar para harcadı. 20 Nisan 2017 yılında Hong Kong’ta vizyona giren film ABD dahil olmak üzere bir çok ülkede sinemalarda yer aldı. Bu akşam ise Shock Wave Türkçe Dublaj ile Kanal D’de ücretsiz olarak yayınlanacak.

Shock Wave Türkçe Dublaj

Gecenin en çok reyting alacak filmi olacak. Kaçırmayın üzülürsünüz. 28 Haziran Tv’de ilk kez yayınlanacak muhteşem film için kimseye söz vermeyin ve çayınızı erkenden demlemeyi unutmayın. Film hakkında yorumlarınızı dizihaberi.tv ailesi olarak bekliyoruz. Geceyi ise Savaş Lordları filmi ile devam edecek Kanal D bu akşam iyi reyting alacak gibi duruyor.

Bıçak Sırtında Tv’de İlk Kez
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2019