Bir Aile Hikayesi 12. Bölüm Fragmanı 25 Mayıs Neler Olacak Tüyo ve Özet.

Derya’yı Berkan’ın yanında görmek isteyen izleyiciler Bir Aile Hikayesi 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı 25 mayıs günü neler olacak senaryoda neler var ? 11. bölüm özetinden sonra 12. bölüm hakkındaki tüyolar nedir ?

Bir Aile Hikayesi 12. Bölüm Fragmanı 25 Mayıs Neler Olacak Tüyo ve Özet

En sevdiğim sahne, gözlerini kapatın. Romantik bir adada olduğunuzu hayal edin. Yanınızdaki kişinin kim olduğu aklınıza ilk gelen ? O zaman kalbinizde de o vardır sözleri ile deniz kenarındaki muhabbet 11. bölüm özeti beğeni topladı. Bir çoğumuz ekran başında bu diziyi izlerken gözlerimizi kapatıp aklımıza ilk geleni ve hangi andaki görüntüsünü düşünmüşüzdür. Yeni bölümünün yayınlayacağı 25 mayıs Bir Aile Hikayesi 12. bölüm fragmanı hazır oldu.

Bir Aile Hikayesi 12. Bölüm fragmanı

Bir Aile Hikayesi 25 mayıs neler olacak senaryoya bir bakalım. Dizi çekim ekibinden aldığımız haberler Derya ile anlaşılamadığı yönünde. Dizide arka plana düşecek Derya 12. bölümde az görülecek. Diğer yandan ise Ezgi Eyüboğlu dizinin mutluluk portresi olmaya devam edecek. Berk ile yakıştırılan Derya’nın durumu ne olacak. İkili arasında 12 bölümde ayrılan süre artacak. Derya’nın gitmesi ile sürpriz oldu. Derya bu kızdan daha güzel denilse de her gönül bir olsa idi dünyada sadace tek bir kıza aşık olunur idi değil mi.

2 bölüm önce Beste ile beraber görülen Erdem’in eski eşi Ceylan ile birlikte görüşmesinin nedenini 12. bölümde öğreniyoruz. Birlikte görüşmenin altında ise çok farklı entrikalar varmış. Tabi bu görüşmeden haberi olanlarda var. Bunların hepsi gelecek bölümde.

Bir Aile Hikayesi 25 mayıs kime aşık

Dizinin gelecek bölüm tüyoları şuan için bu kadar. Gelecek haberler oldukça konumuzu güncelleyeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin. 25 mayıs Bir Aile Hikayesi 12. Bölüm hakkındaki yorumlarınızı siz de bizlere iletin senaryosu hakkında bilgilerinizi paylaşın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Mayıs 2019