Bir Aile Hikayesi 6. Bölüm Özeti Tüyoları 13 Nisan Fragmanı - Dizi Haberleri – Oyuncuları


Bir Aile Hikayesi 6. Bölüm Özeti Tüyoları 13 Nisan Fragmanı

Sevilen dizi Bir Aile Hikayesi 6. Bölüm Özeti Tüyoları 13 Nisan Fragmanı hakkında bilgiler..
Fox TV ekranlarında cumartesi günleri ekrana gelen bir aile hikayesi dizisinin 6. bölümü yeni özeti ve tüyoları ile 13 Nisan cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Bir aile hikayesi dizisinin 6. bölümü 13 Nisan cumartesi günü yayınlanacak olan bölümün fragmanı Fox TV’de ekrana geldi biz de sizlere bir aile hikayesi 6. bölümde neler olacak neler yaşanacak kısa tüyolarını ve özetlerini vermek için bu konuyu açmak istedik.

Bir Aile Hikayesi 6. Bölüm videosu fragmanı izle

Oldukça güzel bir hikayesi olan ve izleyenlerin çok beğendiği, sonraki hafta da izlemeye devam edip reytinglerini yükselttikleri bir aile hikayesi dizisinin 6. bölümünde neler yaşanacak bir aile hikayesi 6. bölüm özeti ve tüyoları nasıl olacak ve fragmanını sizlere burada paylaşacağız. Öncelikle geçen bölümde neler olmuştu kısaca hatırlayalım.. 13 Nisan Bir Aile Hikayesi 6. Bölüm Özeti:

Bir Aile Hikayesi 6. Bölüm tüyoları

Cem uzun uğraşlar sonrasında, Mahur’un hakiki babasının kim oluğunu bulmaya kararlıdır. Bu amaçla Reyhan, Mahur’la Şakir’i bir araya getirip tanıştırma fikrine kendini iyice konsantre edip hazırlar. Uzun yıllardan sonra Reyhan ilk kez Şakir’in kapısını çalar. Evlatlık alındığı tüm okulda duyulmuş olan Mahur bu durumdan dolayı canı sıkılır ve sıkıntıya düşer. Sorununu kimseye belli etmez ailesinden de gizleyip okuldan kaçar. Kardeşini yalnız bırakmak istemeyen Berk de ona katılır ve birlikte okuldan kaçarlar. Ancak beklenmedik bir durum ortaya çıkar ve Reyhan ve Cem’e yakalanır. Okuldan kaçmasının cezası onun başında patlayacaktır.

Bir Aile Hikayesi 6. Bölümde yaşanacak gelişmeler

Beste Bir Aile Hikayesi 6. Bölümde çok güzel bir şarkı söyleyecek. Hayat seninle güzel isimli şarkısı herkes tarafından çok beğenilecek olan Beste ile arasını düzeltmek isteyen Erdem, evine gidip ona güzel bir sürpriz yapar. Evde Beste’nin şarkı söylemesinden öyle çok etkilenir ki artık onu şarkılar konusunda cesaretlendirmeye çalışır. Ancak Beste bu konuda kendine çok güvenemez çünkü özgüveni yoktur. Erdem’in yapacağı ikinci sürpriz sayesinde Beste sahne korkusunu yenmek zorunda kalacaktır. Bestenin söylediği Herşey Seninle Güzel şarkısı burada..

13 Nisan Bir Aile Hikayesi 6. Bölüm Özeti

Bir Aile Hikayesi 6. Bölüm Özeti: Berk’in tiyatroda yaptığı prova beklediğinden kötü geçmiştir. Başından beri tiyatro seçmelerine ön yargılı olan ve katılmasına karşı çıkan Derya ile arası bu sebeple iyice gerilir. Ancak yönetmenden gelen beklenmedik güzel haber ikisini de çok şaşırtacaktır. Diğer yandan ipleri gergin olan ve tüm ilişkilerini kestiği yapımcıya olan borcu nedeniyle Berk’in evine borçlarından dolayı haciz gelmiştir. Mahur ona maddi olarak yardımcı olmaya çalışsa da Berk istemez, çünkü geçmişten beri gelen sorunların etkisiyle Berk Mahurdan para almak istemez. Hatta bunun için Berk ile Mahur arasında tartışma bile çıkar.

Bir Aile Hikayesi 6. Bölüm Özeti 13 Nisan

13 Nisan Bir Aile Hikayesi 6. Bölümde Şakir Müjde ile sohbetleri sırasında Reyhan’la eskiden beri görüşüp tanıştıklarını ağzından kaçırır. Böyle bir durumda ne yapacağını şaşıran Müjde bakakalır. Kocasından sır saklamaya hiç alışık olmayan Müjde zor durumda kalır. Bir Aile Hikayesi 6. Bölümüyle 13 Nisan cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Bir Aile Hikayesi 6. Bölüm Fragmanı çıkınca buraya eklenecektir.

Bir Aile Hikayesi 6. Bölüm fragmanı

Bir Aile Hikayesi 6. Bölüm Fragmanı Videosu 13 Nisan perşembe

Bir Aile Hikayesi 6. Bölümde neler olacak

Bir Aile Hikayesi 6. Bölüm Özeti


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Nisan 2019