Bir Aile Hikayesi Berk Güneş Kimdir? (Birkan Sokullu)

Bir Aile Hikayesi Berk Güneş Kimdir? (Birkan Sokullu) Bir Aile Hikayesi 9 Mart cumartesi akşamı yayına başlıyor. Bir Aile Hikayesinde bir çok olay örüntüsü yer alıyor. Birbirinden farklı hayatlara sahip olan 4 kişinin doğumgünleri aynı gündür. Hepsi 35 yaşına girerken hayatlarında farklı olaylar olmaktadır.

Bir Aile Hikayesi dizisi yapımcılığını Medyapım üstlenirken yönetmen koltuğunda Merve Girgin oturuyor. Senaryosunu ise Deniz Madanoğlu kaleme alıyor. This Is Us yabancı dizisinin Türkçe uyarlaması olan Bir Aile Hikayesi için başarılı oyuncular ile anlaşıldı. Çekimleri devam eden Bir Aile Hikayesi 9 martta Fox ekranlarında yayınlanacak. Bir Aile Hikaye dizisi oyuncuları; Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, Elçin Afacan’a, İrem Sak, Alper Saldıran, Ali Seçkiner Alıcı, Serkan Ercan ve Seren Şirince.

Bir Aile Hikayesi dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ise izleyici karşısına çıkıyor. Bir Aile Hikayesi dizisinde 4 farklı ana karakter var. Hepsinin doğumgünü de aynı gün. Biz bu konumuzda oyuncu Berk’ten bahsedeceğiz. Bir Aile Hikayesi dizisinde Berk Güneş oyuncudur. Berk Güneş, çocukluktan beri oyunculukta meşhur olmayı hayal etmiştir. Ancak o sadece reklam oyunculuğu yapmaktadır. Reklam oyunculuğu yapan Berk artık bu şekilde anılmak istemiyor. Başarılı bir dizi film oyuncusu olan Berk ne karar verecektir. Berk’in en büyük destekçisi ikiz kardeşidir.

Bir Aile Hikayesi dizisinde oyuncu Berk Güneş rolünü oynayan oyuncumuz Birkan Sokullu. Birkan Sokullu Kimdir?

1985 yılında İstanbul da doğmuştur. 2003 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında üçüncü oldu. Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı Bölümü’nü bitirdi. Manken ve modellik yaptı. Dolunay Soysert’ten oyunculuk dersleri aldı. Küçük Kadınlar dizisi ilk oyunculuk tecrübesi oldu. Küçük Sırlar dizisinde ki Demir rolü ile çok beğenildi ve ünlendi.

Birkan Sokullu’nun rol aldığı diziler; Melekler Korusun, Küçük Kadınlar, Elif, Küçük Sırlar, Uçurum, Fatih, Kurt Seyit ve Şura, Hayat Şarkısı, Yüz yüze, Ottomon Rising dizilerinde rol aldı.  Yeni dizisinde başarılar dileriz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.