Bir Aile Hikayesi Cansu Kimdir? Oynadığı Diziler (Ece Uzunhasan)

Bu konumuzda Bir Aile Hikayesi Cansu Kimdir? Oynadığı Dizileri gerçek adı ve soyadını resimlerini instagram adresini sizlere yazacağız. Fox TV’nin cumartesi günleri ekrana gelen ve iyi izleyici çeken Bir Aile Hikayesi dizisinin kadrosuna yeni bir oyuncu katıldı. Bir Aile Hikayesi dizisinde Cansu rolünü oynayacak olan güzel oyuncu kimdir bilgilerini sizlere yazacağız.

Ece Uzunhasan Cansu Rolü ile Bir aile hikayesindeBir Aile Hikayesi Cansu rolünü oynayan oyuncu kimdir bilgileri kısa hayatı resimlerini buradan paylaşacağız. Bir Aile Hikayesi Cansu rolünde oynayacak ve diziye yeni katılan güzel oyuncunun gerçek adı nedir hemen bu bilgiyle başlayalım. Bir Aile Hikayesi Cansu karakterini canlandıran oyuncu Ece Uzunhasan‘dır.

Ece Uzunhasan Bir Aile Hikayesi dizisinde Cansu rolünde oynayacak ve diziye renk katacak. Bir Aile Hikayesi Cansu rolü hakkında çok fazla detaylı bilgi olmadığı için şimdilik çok fazla detay veremiyoruz ancak oyuncumuz daha önce bazı reklam filmlerinde ve dizilerde kısa süreli roller aldı.

Ece Uzunhasan kimdir bilgileri okulu hayatıBir Aile Hikayesi Cansu Kimdir? Oynadığı Diziler (Ece Uzunhasan)

Saint Michel Fransız Lisesinde eğitim gördükten sonra yurt dışında üniversite eğitimleri için zaman zaman giden Ece Uzunhasan hem ülkemizde hemde Avrupada ajanslar ile temas halinde. Ece Uzunhasan daha önce star tv de ekrana gelen Kardeş çocukları dizisinde kısa süreli rol aldı. Ece Uzunhasan Bir Aile Hikayesi Cansu karakterinden önce Vodafone reklamları için de kamera karşısına geçti ve başarılı reklamlara imza attı.

Bir Aile Hikayesi dizisinde Cansu rolüyle karşımıza gelen Ece Uzunhasan sosyal medyada oldukça aktif rol alıyor. Hem youtube hemde instagram hesaplarında sürekli paylaşımları olan Ece Uzunhasan oldukça bilindik bir isim ama dizilerde çok fazla rol almamış. Ece Uzunhasan instagram hesabı:  Ece Uzunhasan youtebe hesabı :

Bir Aile Hikayesi Cansu KimdirEce Uzunhasan Kimdir hangi dizilerde oynadı: Resimleri

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.