Bir Aile Hikayesi Derya Kimdir? Bilgileri Resimleri Oynadığı Diziler (Seren Şirince)

Bir Aile Hikayesi Derya Kimdir? Bilgileri Resimleri Oynadığı Diziler (Seren Şirince)…Bir Aile Hikayesi dizisi Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Bir Aile Hikayesi çekimleri devam ederken bizlerde sizlere bazı oyuncuların tanıtımını yapıyor. Bir Aile Hikayesi dizisinde Derya karakterini kim oynuyor? Bilgileri için konumuzu açtık.

Bir Aile Hikayesi dizisinde aynı gün 35 yaşına giren 4 insanın hayatları kesişiyor ve bundan sonra hiç bir şey eskisi gibi olmuyor. Bir Aile Hikayesinde Cem karısı Reyhan’ın doğum sürprizi ile doğumgününü geçiriyor. Erken gelen bebeklerinin hem heyecanını hem korkusunu yaşıyorlar. Cem ve Reyhan’ın bebekleri sağlıkla geliyor mu?

Bir Aile Hikayesi dizisinin diğer başrolü olan Beste ise doğumgününde hayatının kararını verir. Kilolarından şikayetçi olan Beste bir kafede internet üzerinden tanıştığı biri ile buluşacaktır. Karşısında çok iyi birini bulur. Diğer taraftan Mahur karısı ve çocukları ile yaşarken uzun zamandır aradığı biyolojik babasını bulmuştur sonunda. Gerçekler Mahur’un istediği gibi tatlı olmayacaktır malesef.

Berk ise bir reklam yıldızıdır. Ancak oyuncu olmak ister. Gelen teklifi kabul ederse markanın reklam yüzü olmayı bırakması gerekecektir. Berk bir yol ayrımındadır. Bakalım fikri ne yönde olacak? Bir Aile Hikayesi dizisinin konusu bu şekilde. Bir Aile Hikayesi dizisinin bu ana karakterlerin dışında bir de yan roller var elbette. Derya karakteri de bunlardan biri.

Bir Aile Hikayesi dizisinde Derya Tepeli Kimdir?

Derya oyunculuk hastası. Çevresinin ona oyuncu olma iş bulamazsın demesine rağmen onları dinlemez ve bu mesleği seçer. Ancak malesef çevresi haklı çıkar. Ama o yine de seviyor oyunculuğu. Dizileri beğenmediği için arkadaşları tarafından idealist ancak hayalperest görüyor. Berk gibilerden hoşlanmıyor. Ancak tesadüfler onları biraraya getiriyor.

Bir Aile Hikayesi Derya rolünü oynayan Seren Şirince Kimdir?

Seren Şirince 1991 İzmir doğumludur. Ufak yaşlarda İzmir’de Han Tiyatrosunda Rüçhan Gürel’in eğitimleriyle oyunculuk eğitimine başlamış. Üniversite eğitimi sırasında gelen teklifler ile oyunculuğa başlamıştır. 2012 yılında Araf Zamanı ve 2013 yılında Aşk Emek İster dizilerde oynamıştır. 2014 yılında Talimhane Tiyatrosunda Göl Kıyısı oyununda oyunculuk yapmıştır.

Reklam filmlerinde rol aldı. 2015 yılında İlişki Durumu: Karışık dizisinde rol aldı. Ayşegül karakteri ile çok sevildi. Ardından dizinin devam niteliğinde olan İlişki Durumu: Evli dizisinde rol aldı.  Son olarakta Seven Ne Yapmaz dizisinde rol aldı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.