Bir Aile Hikayesi Dizisi Devam Edecek mi Yeni 2. Sezon Olacak mı? 2019-2020

Bir Aile Hikayesi dizisi almış olduğu son reyting oranlarının ardından cumartesi günleri kalıcı olduğunu ve diğer tüm dizileri geride bırakarak gelecek sezonda devam edeceğinin sinyallerini verdi. Bir Aile Hikayesi dizisi ilk hafta biraz zayıf bir reytingde başlamış olsa ve sıralamada biraz geride kalsa da 2. ve 3. hafta sürekli yükselerek izleyici toplamaya devam etti ve cumartesi günlerinin en fazla izlenen dizisi haline geldi.

Bir Aile Hikayesi Dizisi Yeni Sezon Devam Edecek mi?

Bir Aile Hikayesi dizisinin bu başarısı eğer kalıcı olursa dizi erken final veya final yapmaktan kesinlikle kurtulacak ve gelecek sezon planlarını şimdiden yapmaya başlayacaktır. Sezonun sonuna doğru reyting durumları nasıl olur bilemezsek de Bir Aile Hikayesi dizisinin şimdiden almış olduğu 5 üzerindeki Total reytingler ile gelecek sezonda devam edeceğinin en büyük sinyallerini verdi. Cumartesi günleri birçok dizi ve yarışma programının yanı sıra ekrana gelen birçok eğlence programı da dizilerin yüksek reyting almasını engellerken Bir Aile Hikayesi dizisinin almış olduğu reyting oranları dizinin uzun vadeli olacağının göstergesi oldu.

Bir Aile Hikayesi dizisi 23 Mart 2019 cumartesi günü almış olduğu 5,19 Total reyting oranı ile günü en yüksek reyting alan dizi olarak kapattı ve reyting listesinde 3. sırada yer buldu. Kendisinden önce yine Fox TV’deki hafta sonu haberleri ve TV8’deki Survivor 2019 programları ilk sıraları aldı. Kanal D ekranlarında yayınlanan İkizler Memocan Star TV ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş ve TRT 1 ekranlarındaki Kalk Gidelim dizileri FOX TV’de yayınlanan Bir Aile Hikayesi dizisinden sonra yer bulabildi ve reyting listesinde geri planda kaldılar.

Bir Aile Hikayesi bu reyting oranlarıyla devam ederse sezon finali yaparak gelecek sezonda kaldığı yerden devam edecek. FOX TV’de uzun ömürlü dizilerden birisi olarak adını yazdıracak. Ancak her şey reyting sonuçlarında ki rakamlara bağlı olduğu için Bir Aile Hikayesi için 4 altındaki Total reytingler tehlike çanlarının çalması anlamına gelmekte. 5 ve üzerindeki Total reytingleri ise dizinin gelecek sezonda devam edeceğinin garantisi olarak gözümüze çarpmaktadır. Bu hafta almış olduğu 5.19 Total reyting ile oldukça göz dolduran Bir Aile Hikayesi bu reyting oranları ile uzun süreli bir dizi olabilir bunuda zamanla göreceğiz.

Fox tv Bir Aile Hikayesi Dizisi Devam Edecek mi Bitecek Final mi Yapacak?

Cumartesi günlerinin uzun süredir ilk sıraları işgal eden İkizler Memocan dizisi son haftalarda büyük bir reyting şoku yaşayarak bu hafta almış olduğu 3,84 Total reyting oranı ile ancak 9. sırada yer bulabildi. Görüldüğü gibi uzun süre ilk sırada reyting yarışını götürse de bir anda izleyicinin gözünden düşen diziler geleceğe dair çok fazla güven vermiyor. Mayıs 2019 tarihinde birçok dizi final ya da sezon finali yapacak bu nedenle o tarihe kadar dizilerin reyting sıralaması ve sonuçları oldukça önem arz ediyor. Bir Aile Hikayesi de mayıs 2019 tarihine kadar alacağı reyting oranları ile gelecek sezon devam edip etmeyeceği ve Bir Aile Hikayesinin 2. sezonda olup olmayacağı kesinlik kazanacak.

Bir Aile Hikayesi Dizisi 2019-2020 Yeni Sezonda Devam Edecek mi Final mi Olacak?

Dizilerin bir sonraki sezon devam edip etmeyeceği yapımcı firma ile kanal arasındaki ikili görüşmeler sonrasında kesinlik kazanıyor. Bir Aile Hikayesi dizisinin yeni sezonda devam edip etmeyeceği Mayıs ortalarında belli olacak. Dizinin reytingleri yüksekse büyük ihtimal yeni sezon onayı alacak ve 2019-2020 sezonunda Bir Aile Hikayesi dizisi devam edecektir. Ancak reytingleri düşer ve beklentilerin altına inerse mayıs ayının sonuna doğru Bir Aile Hikayesi dizisinin final yaptığını ya da erken final ile gittiğine şahit olabiliriz. Bakalım zaman Bir Aile Hikayesi dizisi için neler gösterecek izleyip göreceğiz. Sizlerde Bir Aile Hikayesi dizisinin geleceği hakkında yorum ve görüşleri lütfen aşağıya yazınız. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Aile Hikayesi Dizisi Devam Edecek mi Yeni 2. Sezon Olacak mı? 2019-2020 (1 Yorum)

  1. İlk defa Bir dizi ilk bölümüyle bile beni benden aldı, sürekliliğini canı gönülden diliyorum, umarım uzun süre devam eder başarılar 🙂

Eklenme Tarihi: 24 Mart 2019