Bir Aile Hikayesi Dizisi Nerede Çekiliyor? Manzaralı Yerler Neresi?

Bir Aile Hikayesi Dizisi Nerede Çekiliyor? Bir Aile Hikayesi dizisi çekimlerine başlandı. Dizinin ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı. Bir Aile Hikayesi dizisi Fox TV ekranlarındaki yerini yakın zamanda alacak. Bir Aile Hikayesi dizisi başrollerini Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker ve Elçin Afacan paylaşıyor.

Bir Aile Hikayesi dizisi yapımcılığını Medyapım üstleniyor. Bir Aile Hikayesi Dizisi Nerede çekildi hangi il ilçede diye merak edenlere detaylar vereceğiz. Bir Aile Hikayesi dizisi yönetmenliğini Merve Girgin yaparken senaryosunu Deniz Madanoğlu yazıyor. Amerikada yayınlanan ünlü drama dizisi ‘’This Is Us’’ın uyarlaması olan Bir Aile Hikayesi dizisi ile ilgili bilgiler merak ediliyor. Bir Aile Hikayesi dizisi başrollerinin yanı sıra oyuncu kadrosu oldukça güçlü; İrem Sak, Alper Saldıran, Ali Seçkiner Alıcı ve Serkan Ercan.

Bir Aile Hikayesi dizisi her kesimden insana hitap ediyor. Bir Aile Hikayesi dizisinde aile şefkat dostluk aşk vefa her konuyu bulabileceksiniz. Bir Aile Hikayesi dizisi çekimleri İstanbul’da başladı. İstanbul’da çekimler hangi semtte yapılıyor? Dizinin çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız.

Bir Aile Hikayesi dizisinin konusu; birbirinden tamamen farklı dört insanın doğumgünü aynı gündür. 4 kişi de aynı gün 35 yaşına basarken aynı gün hayatlarının en önemi gününü de yaşarlar. Cem eşi Reyhan ile birlikte doğumgününü kutlayacaktır. Ancak beklemedikleri bir anda doğum sancısı tutar ve 3’üz bebekleri doğacaktır. Doğum erken olduğu için Reyhan korksa da eşi Cem onun hep yanındadır. Üçüz bebeklerinden malesef biri hayata tutunamaz. Bakalım bu onların hayatına ne katacaktır?

Diğer başrol karakteri olan Berk ise reklam yıldızıdır ancak hayali oyuncu olmaktadır. 35 yaş doğumgününde iyi bir filmde başrol oynama teklifi gelir ancak yapımcısı buna izin vermez. Berk yol ayrımındadır ya filmi seçip özgürlüğünün bedelini ödeyecektir ya da eski düzen devam edecektir.

Mahur ise eşi ve çocukları ile mutlu bir hayat sürmektedir. Mahur biyolojik babasını aramaktadır. İyi haberi doğumgününde alır ancak babası ile tanışmak ona iyi gelmeyecektir. Daha acı gerçeklerle yüzyüze kalacaktır. Beste bu zamana kadar hep kilolarıyla yaşamış biridir.  35 yaş doğumgününde kendisi ile ilgili önemli kararlar almıştır. Kilo verme isteğine hiç bir şey karşı koyamazken aşk önüne koca bir duvar örer.

Bir Aile Hikayesi dizisi Fox TV de yayınlanacak. Yayın tarihi netleşmeyen dizi çekimleri İstanbul’da devam ediyor. Bir Aile Hikayesi dizisi sizce nasıl olur? İzlenir mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Bir Aile Hikayesi Dizisi İstanbul’da Nerede Çekiliyor hangi mahallede ?

Bir Aile Hikayesi Dizisi İstanbulda Nerede Çekiliyor hangi mahallede

Bir Aile Hikayesi Dizisi Nerede Çekiliyor hangi göl kıyısında merak ediliyor..

Bir Aile Hikayesi Dizisi Nerede Çekiliyor hangi göl kıyısında

Bir Aile Hikayesi Dizisi İstanbul’da çok farklı mekanlar kullanılıyor ama Kocaeli ve Gebze arasında da çekimler zaman zaman devam ediyor. Bir Aile Hikayesi Nerede Çekiliyor hangi mahallede ? sorusuna dizi başladıktan sonra çok daha kapsamlı bir cevap yazacağız. Şimdilik bu kadar konumuz.. Bir Aile Hikayesi dizi setinin çekim yerleri ve detayları burada olacak..

Bir Aile Hikayesi Nerede Çekiliyor İstanbul köprüBir Aile Hikayesi Nerede Çekiliyor sorusuna İstanbul boğazına manzaralı bu güzel evdeki çekimler de damga vuracak.  Köprüye çok yakın olan bu alandaki çekimlerde gözlerimiz İstanbulun Fatih Sultan Mehmet Köprüsünün muhteşem manzarasını görüyoruz. Bir Aile Hikayesi dizisinin çekim yerleri ve dizinin Nerede Çekildiğine dair bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

Bir Aile Hikayesi İstanbul da hangi mahallede çekiliyorBir Aile Hikayesi dizisinin çekildiği yerleri mekanları burada sizlere yazmaya ve izleyicilerden gelen bilgilerle yeni mekanları paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde Bir Aile Hikayesi dizisinin çekildiği mahalleyi sokağı mekanları gördüklerinizi bildiklerinizi aşağı yazın lütfen..

Bir Aile Hikayesinin çekildiği mekanlar yerler

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Aile Hikayesi Dizisi Nerede Çekiliyor? Manzaralı Yerler Neresi? (9 Yorum)

 1. fatih semti cırcır eczanesi üstündeki ahsap ev de ( mahurun babasının sevdiği kadının ev sahneleri )

 2. Çocuklar küçükken ailenin yaşadağı iki katlı ev acaba Şehremini’deki İşçi Evleri miydi. Sokak ve evler oraya çok benziyordu. Benimde çocukluğumun bir kısmı orada geçti. Çok benzettim..bilgisi olan varsa yazsın lütfen

  • Evet aynen öyle sehreminin de emek sokak ….benimde çocukluğum orda geçti hemen tanıdım evi….

   • şehreminideki işçi evleri hakkında bilgi verebilir misiniz ? internette bununla ilgili hiçbir bilgi bulamadım

   • şehremini işçi evleri hakkında bilgi verebilir misiniz? internette bu konu hakkında hiçbir bilgi yok

 3. Fatih koca musatafa paşa daki ali paşa camisinde marurun bir sahnesi var acaba buralardamı çekiliyor bizim ev burda çünkü

Eklenme Tarihi: 22 Şubat 2019