Bir Aile Hikayesi Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon) İstekleriniz

Fox TV ekranlarında yeni dizilerden birisi olan bir aile hikayesi dizisinde çalan şarkıları müzikleri jenerik fon şarkılarını sizlere bu sayfada duyurmak ve sizlerden gelen istekler doğrultusunda bir aile hikayesi dizisinin müziklerini şarkılarına şiir ve yabancı müziklerini burada sizlerle paylaşmayı planlıyoruz. Bir Aile Hikayesi Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon) İstekleriniz bu sayfada olacak..

6 Nisan Bir Aile Hikayesi 5. Bölüm Beste’nin Söylediği şarkı Her Şey Seninle Güzel

9 Mart 2019 cumartesi günü Fox TV’de başlayan bir aile hikayesi dizisinin oyuncu kadrosu oldukça güçlü. Songül Öden, Birkan Sokullu, Olgun Toker, İrem Sak, Duygu Yetiş ve Alper Saldıran gibi oyuncuların baş rollerde yer aldığı Bir aile hikayesi dizisinde çalan şarkıları müzikleri yabancı şarkıları sizler için bu sayfaya toplayarak sizlerden gelecek istekler doğrultusunda yeni müzikleri ve bir aile hikayesi dizisinde çalan şarkıları ve sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Bir Aile Hikayesi Dizisinde çalan şarkıyı kim söylüyorBir Aile Hikayesi Dizisinde Yeni Bölümde çalan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon)

İstek yapacak olan izleyicilerimize kısa bir duyurumuz olacak. Bir aile hikayesi dizisinde çalan şarkıları ve müzikleri bizlerden talep ederken lütfen bölüm numarasını ve sahneyi kısaca belirtiniz. Mesela bir aile hikayesi dizisinde 1. bölümde Beste ve Berk sahnesinde çalan şarkı nedir gibi sorularınızı veya isteklerinizi bizlere yazabilirsiniz. Bölüm ve sahne adı söyleyince şarkıyı bulmak ve sizlere sunmak çok daha kolay oluyor bu yüzden sizden rica ediyoruz şarkılar hakkında küçük ipuçları ile birlikte bizden isteyebilirsiniz.

Bir Aile Hikayesi Dizisinde Çalan Şarkılar MüziklerFOX TV’de ekrana gelecek olan bir aile hikayesi dizisinde birçok şarkı de müzik çalacak diye düşünüyorum. Özellikle bir aile Hikayesi dizisi başlarken çalan şarkıyı kim söylüyor bir aile hikayesi dizisinin bitişindeki müziğin adı ne ya da bir aile hikayesi dizisinde yeni bölümde çalan şarkıyı söyleyen sanatçı kim sözleri nasıl gibi merak edilen her şeyi sizlere yazacağız ve bu sayfada paylaşacağız.

Bir Aile Hikayesi Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon) İstekleriniz

Bir aile hikayesi dizisinin şarkılarını müziklerini jenerik fon şarkılarını MP3 ve MP4 formatlarında YouTube videosu olarak sayfamızda bulabilir gerektiğinde indirmek için bizlerden talep edebilirsiniz. Bir aile hikayesi dizisinde özellikle Müjde de Berk sahnelerinde çalan şarkılar oldukça ilgi çekici olacak gibi görünüyor. FOX TV’de cumartesi günleri yayınlanacak olan bir aile hikayesi dizisinin şarkılarını müziklerini yeni bölümdeki sahnede Çalan şarkıyı kim söylüyor hangi sanatçının eseri sözleri nasıl gibi merak soruları yanıtlamaya çalışacağız.Bir Aile Hikayesi Dizisi jenerik fon müzikleri

Bir aile hikayesi dizisinin şarkılarını ve müziklerini beğeniyorsanız reytinglerinde merak edebilirsiniz. Bir aile hikayesi dizisinin almış olduğu reyting oranlarına Fox TV’nin 9 Mart ve 16 Mart tarihlerinde bir aile hikayesi dizisinde elde ettiği reyting sonuçları merak eden izleyicilerimiz Bir aile hikayesi dizisinin reyting sonuçları sayfasından en son almış olduğu reytingleri takip edebilir.

Ayrıca bir aile hikayesi dizisinin nerede çekildiğini hangi mekanların kullanıldığını merak edenler için bir aile Hikayesi dizisi nerede çekiliyor hangi ilimizde ilçemizde bir aile hikayesi dizisinin seti kuruldu çekimleri nerelerde manzaralı yerler neresi Göl kıyısı hangi ilimizde gibi sorularınıza cevap vermek için bir aile hikayesi dizisinin çekim yerleri konumuza bakabilirsiniz.

Bir Aile Hikayesi Dizisinde 1. Bölümde 9 Mart Cumartesi Çalan Şarkı Can Bonomo İyi Ki Doğdun

Bir Aile Hikayesi Dizisinde 1. Bölümde 9 Mart Cumartesi Çalan Şarkı Nil Karaibrahimgil – XL

Bir Aile Hikayesi Dizisinde 1. Bölümde 9 Mart Cumartesi Çalan ŞarkıSezen Aksu & Ceza – Gelsin Hayat Bildiği Gibi

11 Mayıs Cumartesi Aman Aman Şarkı Sözleri 

Bura Duran’ın Aman Aman şarkısı ile 11 mayıs Cumartesi Akşamı yayınlanan bölümdeki şarkı ;

Beni koyamazsın eller yerine
Kalbimi kıramazsın suçum ne ki söyle
Sen beni koyamazsın eller yerine
Kalbimi kıramazsın suçum ne ki söyle
Gülmüyor sensiz yüzüm
Hayat zalim bir hüzün
Bense çektiğim kadar derdin tesellisini bilirim
Şimdi sen de gidersen böyle
Kim çeker nazımı söyle
Sen üzülme birtanem aşk acısı bu
Ben çekerim kime ne
Amman, amman bırakırsan düşerim en derine
Amman, amman kaybolursan
Adım çıkar serseriye
Amman, amman bırakırsan düşerim en derine
Amman, amman kaybolursan
Adım çıkar serseriye

11 Mayıs Bir Aile Hikayesi Aman Aman Şarkı Sözleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Aile Hikayesi Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon) İstekleriniz (4 Yorum)

  1. Sabırsızlıkla severek izliyorum son bolumunde calan ben senden ayri kalamam parcasini kim söylüyor öğrenebilir miyim

  2. Fragmanda ki keman solo sarkiyi ogrenmek istiyorum…Dizi olağanüstü guzellikte dokunakli…ozellikle mahur un babasinin tavri ve konusmalari icimi parcaladi….lütfen üzücü bir son yazmayın…gerci hastalik derecesini coktan gectim ölüyorum dedi ama sanirim hüzünlü günler bizleri bekliyor teşekkür ederim

Eklenme Tarihi: 9 Mart 2019