Bir Aile Hikayesi Hülya Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı? Bilgileri Hayatı…

Bir Aile Hikayesi Hülya Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı? Bilgileri Hayatı…

Bir Aile Hikayesi Dizisi Konusu.

Bir Aile Hikayesi Dizisinin Konusu nedir?

Otuz beş yaşındaki dört kişi hayatlarının dönüm noktasındadır. Cem, sevdiği eşi Reyhan ile doğum günü için hazırlanmaktadır. Ancak, Reyhan’ın doğum sancıları nedeni ile soluğu hastanede alırlar. Riskli bir doğumla karşı karşıya kalan aile, yolda olan üçüz bebeklerine kavuşacaklarına  inanıyorlar. Ancak onlar için plan tamamen farklı. Bir markanın reklam yüzünde beş yıl boyunca oyuncu olma hayali ile  yaşıyor Berk. Tabi Filmde oynama şansı olan Berk, hayatının seçimini yapmak zorundaydı. Ya hayallerine elveda diyecek, ya da özgürlüğünü seçip bedelini ödeyecek. Karısı ve ailesiyle mutlu bir hayatı var. Kendi babasını arayan Mahur sonunda babasına ulaşır. Ama öğrendiği şey, onu büyük ölçüde yıkımına neden olacak. Aşırı kilosuyla başı dertte olan Beste, otuz beşinci yaşının arkasından radikal kararlar alıyor. Hayatınızı değiştirme zamanı, kilonuzdan kurtulma zamanı artık gelmiştir. Ama ansızın ortaya çıkan bir aşk Beste’nin tüm kararlarını etkiler. O kadar plan yaparken bambaşka bir hayat yaşamak zorunda kalan bu 5 insan tüm zorlukların üstesinden gelmeye çalışırlar.

Bir Aile Hikayesi Dizisi İzle, Saat Kaçta? Hangi Gün? Hangi Kanalda? Bir Aile Hikayesi Son Bölüm.

Fox Tv nin sevilen dizisi Bir Aile Hikayesi yeni bölümleriyle cumartesi akşamları saat 20:00’de ekranlara geliyor

Bir Aile Hikayesi Hülya Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı? Bilgileri Hayatı…

Fox TV’de yeni bir oyuncu Bir Aile Hikayesi dizisine katılıyor. Güzel oyuncu Hülya’nın adı araştırılmaya başlandı. Hülya’nın karakteri Aile Hikayesinde Gözde Çığacı tarafından oynanacak. Ancak, dizide konuk oyuncu olarak oynayacak.

Fox TV’de izleyicilerin heyecanla takip ettiği Bir Aile Hikayesi dizisine, yeni bir isim katıldı. Gerçekte Hulya’ yı kim oynuyor merak ediliyor. Her cumartesi akşamı Fox TV’de  yayınlanan Bir Aile Hİkayesi Dizisine Songül Öden, Elçin Afacan, Celil Nalçakan gibi önemli isimler dahil oldu. Son olarak, Bir Aile Hİkayesi serisine Hülya adlı yeni bir karakter eklendi. Hülya Berk’in hocası ve oyun yazarı Hülya da güzelliği ile dikkat çekiyor. Hülya’nın dizide toplam 7 bölümde yer alacağı öğrenildi. Artık Bir Aile Dizisi Oyuncuları arasında olan güzel oyuncuya başarılar dileriz

Bir Aile Hikayesi Dizisinde Hülya Kimdir?

Bir Aile Hikayesi Dizisinde Hülya karakterini Gözde Çığacı canlandırılıyor. 1991 yılında gözlerini dünyaya açan Gözde Çığacı, Kocaeli Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu. 2011 yılında ilk kez, Ana Yüreği ve Kuzey Güney’in  başrollerinde rol aldı. Ayrıca Muhteşem Yüzyıl, Kimineni Unut, Yılanın İntikamı, Unutursam Fısılda, Ateşböceği ve Dudullu Post gibi dizilerde rol aldı. Ayrıca Guven  adlı filmde başrol oynadı. Ünlü Çığacı’nın yüzü Seda karakteriyle karşı karşıya kaldı. Popüler bir aile hikayesi yine ekranlarda olacak. Ancak, güzel kadın oyuncu bu serinin sadece 7 bölümünde oynayacak.

Bir Aile Hikayesi 9. bölüm fragmanı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.