Bir Aile Hikayesi Nil (Ezgi Eyuboglu) kimdir? Ezgi Eyuboglu Bir Aile Hikayesi dizisine dahil oldu!

Bir Aile Hikayesi Nil (Ezgi Eyüboglu) kimdir? Ezgi Eyuboglu Bir Aile Hikayesi dizisine dahil oldu!

Adımutluluk adlı yapım ile izleyicisini takipcilerini arttıran güzel oyuncu Ezgi Eyuboglu başrollerini Olgun Toker Birkan Sokullu ve Elçin Afacan’ın başrollerini paylaştığı Bir Aile Hikayesi dizisi kadrosuna dahil oldu.

Fox TV’de yayınlanan Bir Aile Hikayesi kadrosuna Ezgi Eyüboğlu dahil oldu.Ezgi Eyüboğlu  bu hafta Fox Tv’de yayınlanacak olan 11. bölümden itibaren Bir Aile Hikayesi dizisinin kadrosunda yer alacak. Ezgi Eyüpoğlu, dizide Berk’in unutamadığı eski sevgilisi karakterini canlandıracaktır.

Ezgi Eyüboğlu Kimdir ?

Ezgi Eyüboğlu, 15 Haziran 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ailesinin tek çocuğu olan Ezgi Eyüboğlu’nun  babası bankacı annesi öğretmendir. İstanbul Üniverstesi İktisat Bölümününden mezun olup Bahçeşehir Ünverstesinde  master yapmıştır. Oyunculuk hayatı, okuduğu okulların tiyatro kulüplerinde başlamıştır. Tiyatroyla ilgilenmeye başladığı yıllarda aynı zamanda ajansa kayıt yaptırmıştır. Ezgi Eyüboğlu’nun boyu 1.65’tir.

Ezgi Eyüboğlu 2007 yılında modellik yapmaya başlayarak defilelerde boy göstermiştir. Bunun yanı sıra  profesyonel anlamda oyunculuk hayatınada başlamıştır. 2012 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Aybige Hatun karakterini canlandırmış 2014 yılında ki bu dizinin ardından Ulan İstanbul isimli dizide Ada karakteryle sevenleriyle buluşmuştur. 2014 yılında İbrahim Kendirci ile brlikte ” Ayrılık ” adlı iki kişilik tiyatro oyununda yer aldı. 2015 yılında ” Adı Mutluluk” dizisinde başrolü paylaştığı Kaan Yıldırım ile nişanlandı 15 Mayıs 2016 tarihinde Kaan Yıldırım ile Ortaköy Esma Sultan Yalısı’nda evlendi.

Tiyatro :
2014 – Ayrılık, yazarı: Behiç Ak sahne; Zorlu Center PSM Drama Sahnesi

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Adı Mutluluk Adı Mutluluk (Kumsal) (TV Dizisi)-
2014 – Ulan İstanbul (Ada) (TV Dizisi)-
2014 – Yasak (TV Dizisi )
2013-2014 – İntikam (TV Dizisi )-
2012 – Yalan Dünya – 27. bölüm (TV Dizisi )-
2012 – Sudan Bıkmış Balıklar (TV Dizisi )-
2011 – Muhteşem Yüzyıl (TV Dizisi )-
2011 – Kutsal Damacana: Dracoola-
2011 – Kalbim Seni Seçti (TV Dizisi )-
2010 – Ateşe Yürümek-
2008 – Arka Sokaklar (TV Dizisi )2007 – Senin Uğruna (TV Dizisi )-

 

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.