Bir Aile Hikayesi Sezon Finali ! Şakir Ölecek mi ?

Bir Aile Hikayesi Sezon Finali ! Şakir Ölecek mi ?

Fox TV ekranlarında her cumartesi seyirci ile buluşan Bir Aile Hikayesi sezon finali yapıyor. Bir Aile Hikayesi sezon finalinde neler olacak ? Bir Aile Hikayesi ekranlara ne zaman geri dönecek ? Bir Aile Hikayesi sezon finalinde Şakir evleniyor mu ?

Fox Tv‘nin henüz çok yeni diyebileceğimiz dizisi Bir Aile Hikayesi 25 Mayıs akşamı yayınlanacak olan 12. Bölümü ile ekranlara kısa süreliğine de olsa veda ediyor. Ekranlara kötü bir reytingle giriş yapan Bir Aile Hikayesi erken final mi yapacak? Bir Aile Hikayesi dizisi bitiyor mu soruları sonunda açıklığa kavuştu reytingleri düzelen dizinin sezon finali yapacağı ve Eylül ayların da kendi sezonunda ki  her dizinin de olduğu gibi ekranlara geri dönecek. Başrollerin de Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Elçin Afacan ve Olgun Toker’in yer aldığı Bir Aile Hikayesi dizisi şimdiler de iyi reytingler içerinde ki dizilerin yanında yerini alıyor.

Bir Aile Hikayesi Sezon Finalin de Neler Olacak ?

Bir uyarlama dizisi olan Bir Ailesi Hikayesi 25 Mayıs akşamı yayınlanacak 12. Bölümü yani sezon finali bölümün de geçmişte yaşadıklarını izleyeyip Reyhan ve Cem’in mutlu günlerine zaman da yolculuk yapcağız. Cem ve Reyhan‘ın düğün anılarında ki kalplerimizi yumuşatan sahnelerin ardından şimdiye dönecek ve Şakir’in Berk‘e gerçekte kimi sevdiğini ve istediğini hatırlatmaıyla sevgisinin daha da depreşmiş olduğu Nil ve Berk ikilisini izleyecek bu anlarda Berk’in Nil‘i geri kazanmak için neler yapabileceğine şahit olacağız.

Bir diğer yanda ise Şakir de hayatına yeni bir sayfa açma kararı almıştır ve bu kararını oğlu Mahur ile paylaşmak isterken göreceğiz. Gençlik aşkı olan Hülya ile hayatını birleştirmeye karar vermiştir bu güzel haber karşısında Mahur‘un tepkisi ne olacaktır ? Düğün hazırlıklarına başlayan Hülya ve Mahur için büyük gün gelmiştir. Şakir ve Hülya‘nın uzun zamandır beklediği bugün de kötü bir olay ikiliyi beklemektedir. Bu kötü olay ne olabilir ? Şakir ölecek mi ?

Bir Aile Hikayesi 12.Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2019