1993 yılında çıkardığı yaparım bilirsni şarkısıyla İmparator Neron dan sonra Roma’yı yakan yakan ikinci isim olarak anılan Pop Şarkıcısı kimdir?

1993 yılında çıkardığı yaparım bilirsni şarkısıyla İmparator Neron dan sonra Roma’yı yakan yakan ikinci isim olarak anılan Pop Şarkıcısı kimdir? 7 Ağustos 2019 3’te 3 Bir Zamanlar Sorusu ve Cevabı. Emre Altuğ’un sunduğu, yakın geçmişimizi konu alan sorulardan oluşan bir bilgi yarışması olan 3’Te 3 Bir Zamanlar her Çarşamba günü saat 20:00‘da TRT1 Ekranlarında yayınlanıyor. Toplam Ödülün 1 Milyon TL olduğu ve 1 kişinin yarıştığı 3’Te 3 Bir Zamanlar ‘da yarışmacılar, 4 şıktan oluşan toplamda 15 soruyu cevaplamak üzere yarışır. Yarışmacının amacı, ilk sorudan başlayarak, 15. soruya ulaşmak ve büyük ödülü kazanmaktır.. Yarışmacı Esra hn!

3’te 3 Bir Zamanlar, yalnızca soru soran değil, aynı zamanda, eğlendiren, güldüren, geçmişimizin tüm güzelliklerini bugüne taşıyan bir yarışmadır. “Bir Zamanlara” damga vurmuş ve başarılı kariyerleriyle bugün de hepimizin sevgilisi olmayı başaran ünlü konukları, birbirinden renkli konuları, cıvıl cıvıl kostümleri, eğlenceli içeriği, sade ve basit kuralları ve çok daha fazlasıyla, 3’te 3 Bir Zamanlar 7’den 70’e herkese hitap ediyor.

3’te 3 Bir Zamanlar ile televizyonunuz bir zaman makinesi oluyor ve hepimizin özlediği “Bir Zamanları” bugüne taşıyor.

1993 yılında çıkardığı yaparım bilirsni şarkısıyla İmparator Neron dan sonra Roma'yı yakan yakan ikinci isim olarak anılan Pop Şarkıcısı kimdir?

 

3’Te 3 Bir Zamanlar, 7 Ağustos 2019 Sorusu:

1993 yılında çıkardığı yaparım bilirsni şarkısıyla İmparator Neron dan sonra Roma’yı yakan yakan ikinci isim olarak anılan Pop Şarkıcısı kimdir?

  • Mustafa Sandal
  • Kenan Doğulu
  • ?
  • ?

 

Doğru Cevap: Kenan Doğulu

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.