Bir Deli Rüzgar Dizi Haberleri Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir?

Bir Deli Rüzgar Dizi Haberleri Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir? Fox Tv de yayınlanacak olan önceden haberini yaptığımız bir dizi vardı. Kod Adı Kırık Ayna olan dizinin adı belli oldu. Fox Tv de yayınlanacak olan Bir Deli Rüzgar dizisi bilgilerini sizlerle bu konumuzda paylaşacağız.

Bir Deli Rüzgar dizisinin oyuncuları da netleşmeye başladı. Bir Deli Rüzgar dizisinde Pınar Deniz, Berk Cankat, Almila Ada, Erdem Kaynarca, Ferit Kaya ve Hatice Aslan rol oynayacak. Bir Deli Rüzgar dizisi Fox TV de yayınlanacak. Yaz sezonuna yetişmeyecek olan dizinin yeni sezonda başlaması planlanıyor. Bir Deli Rüzgar dizisi nerede çekiliyor?

Bir Deli Rüzgar dizisi ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak! Bir Deli Rüzgar dizisinin konusu ne? Bir Deli Rüzgar dizisi nerede çekilecek? TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği Bir Deli Rüzgar dizisi yeni sezonda Fox tv ekranlarında yayınlanacak. Bir Deli Rüzgar dizisi detaylarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Hatice Aslan Melike Candan rolünde..

Hatice Aslan Melike Candan rolü

Pınar Deniz en son Vatanım Sensin dizisinde rol almıştı. Kardeşim Benim 2 filminde de oynamıştır. Bir Deli Rüzgar dizisinin diğer oyuncusu olan Berk Cankat ise en son Gülizar dizisinde doktor rolündeydi. Almila Ada en son Cennetin Gözyaşları dizisi başrol oyuncu Cennet rolündeydi. Erdem Kaynarca da daha önce Kalp Atışı dizisinde oynamıştı. Hatice Aslan başarılı tecrübeli oyuncular arasında. Son olarak İçimdeki Fırtına dizisinde rol aldı.

Pınar Deniz
Pınar Deniz Gökçe Yücel rolünde

Berk Cankat Uğur rolünde..
Berk Cankat

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Ağustos 2018