Bir Deli Rüzgar Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Nerede?

Bir Deli Rüzgar Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Nerede? Bir Deli Rüzgar dizisi için hazırlıklar tamamlanırken çekildiği yerler merak konusu oldu. Bir Deli Rüzgar dizisinin oyuncularını bilgilerini de sizlerle bu konuda paylaşacağız.

Bir Deli Rüzgar dizisi Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Yapımcılığını TMC Film’in, yönetmenliğini Altan Dönmez’in, senaristliğini Volkan Gürses’in üstlendiği dizide işlenen konu da dikkat çekici oldu. 80li yılların ünlü assolisti olan Melike Candan şimdilerde tuvalet temizlemektedir.Melike Candan kendisinin önceki hayatını yaşayan ve meşhur olmaya çalışan Gökçe Yücel’i görür. İkisinin hayatının karşılaştığı anda da hikaye başlar. Bir Deli Rüzgar dizisi bir barda geçiyor. Fakir mahallede geçen dizi İstanbul’un arka sokaklarında geçiyor. İstanbul’da Kumkapı ve Lalelide geçen dizi çeşitli semtlerde kısa çekimler yapıyor, boğaz kıyısında ve arka mahallelerde de Bir Deli Rüzgar çekilecektir.

İstanbulda çekilen Bir Deli Rüzgar dizisinin gazino sahneleri Kumkapıda bulunan bir gazinoda çekiliyor. Gazinoları ve pavyonları ile ünlü olan Kumkapı Bir Deli Rüzgar dizisinin en çok çekildiği mekanlardan birisi olacak. Kumkapı dışında alış veriş için gidilen mekanlarda Laleli civarında çekiliyor. Ancak çekim yerleri bununla sınırla değil elbette.

Bir Deli Rüzgar dizisinin oyuncuları da hikayeye renk katacaktır. Berk Cankat, Almila Ada, Pınar Deniz, Hatice Aslan,Görkem Kanbolat Arslan, Erdem Kaynarca ve Mustafa Uğurlu’nun yanı sıra Pelin Uluksar, Gürol Güngör, Fulya Ülvan, Mehmet Ali Yılmaz, Seda Akdoğan, Ferit Kaya, Taner Turan, Fulden Akyürek, Ceren Benderlioğlu, Cengiz Tangör, Serkan Acay, Eda Özel, Meriç Özkaya, Kuzey Dönmez ve Naz Sayıner de yer aldığı Bir Deli Rüzgar dizisinin konusu da şu şekilde;

Bir Deli Rüzgar dizisinde Melike Candan geçmişte ağır bedeller ödeyerek assolist olmuştur. Çok meşhur olmuş olsa da o güzel hayatı geçmişte kalmıştır. Melike şimdilerde tuvaletçi olarak çalışmaktadır. Tuvaletçilik yaparken bir barda kendinin ilk günlerindeki halini görür bir genç kızda. Gökçe Yücel Melike’nin gençlik yıllarını anımsatır kendisine.

 

Gökçe Yücel’i görünce Melike onu uyarır ancak Gökçe’nin kulakları tıkalıdır. Gözü yükseklerdedir çünkü. Melike’nin ise geçmişi karşısına çıkıp durmaktadır. Bir Deli Rüzgar dizisi bir barda geçiyor. Fakir mahallede geçen dizi İstanbul’un arka sokaklarında geçebilir. İstanbul’da geçen dizi çeşitli semtlerde çekilecektir. Sizlerle set adresini paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir Deli Rüzgar dizisi Reytingleri

FOX’un TMC Film imzalı yeni dizisi ‘Bir Deli Rüzgar’dan ilk kareler geldi.. 70 ve 80’li yılların ünlü assolisti şimdilerin tuvaletçisi Melike Candan ile çalıştığı barda ünlü olmak isteyen gözünü yükseklere dikmiş Gökçe Yücel’in karşılaşan hayatlarını ekrana getirecek olan ‘Bir Deli Rüzgar’ 15 eylülden itibaren her cumartesi FOX’ta.

Bir Deli Rüzgar nerede çekiliyor set neresi

NOT: Bir Deli Rüzgar dizisinin seslendirme sahneleri İstanbulda meşhur plakçıların olduğu Unkapanında bulunan stüdyolarda çekilmektedir. Unkapanı plakçıların merkezi durumumda olduğu için Bir Deli Rüzgar dizisinin şarkıları da burada kayda alınıyor..
Bir Deli Rüzgar dizi çekim yerleri değiştikçe sizlere yazmaya devam edeceğiz.

Bir Deli Rüzgar hangi mahallede çekiliyor sorusunu da merak edenlere cevaplayacağız. Dizinin setini bilen gören arkadaşlar varsa yeni çekim yerlerini bizimle paylaşabilir. Yorumlarınızı bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Deli Rüzgar Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Nerede? (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 15 Eylül 2018