Bir Deli Rüzgar Gökçe’nin Söylediği Şarkılar Müzikler

Bir Deli Rüzgar Melike’nin Söylediği Şarkılar Müzikler… Bir Deli Rüzgar dizisi yakında Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Bir Deli Rüzgar dizisinde bir çok şarkı dinleyeceğiz gibi görünüyor. Bir Deli Rüzgar dizisi yapımını TMC Film, yapımcılığını Erol Avcı üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Altan Dönmez otururken senaryosunu Volkan Gürses yazıyor.

Bir Deli Rüzgar dizisinin çekimleri geçtiğimiz gün İstanbul’da başladı. Bir Deli Rüzgar dizisi konusu; Melike Candan, ağır bedeller ödeyerek en dipten en zirveye tırmanmış, 70’lerde ve 80’lerde assolistlik mertebesine ulaşmış bir yıldızdır. Melike’nin bugünkü yaşamı ise bambaşkadır.

Bir gün tuvaletçi olarak çalıştığı barda tıpkı kendisinin ilk günlerindeki gibi gözünü en yükseğe dikmiş Gökçe Yücel ile karşılaşır. O zirvenin nasıl bir yer olduğunu bilen Melike’nin amacı Gökçe’yi uyarmaktır. Ancak zirvenin ihtişamı Gökçe’nin kulaklarını tıkarken hayat Melike’nin karşısına geçmişini çıkarmaya devam edecektir.

Bir Deli Rüzgar Gökçe'nin Söylediği Şarkılar türkü ve Müzikler

Bir Deli Rüzgar Gökçe’nin Söylediği Şarkılar türkü ve Müzikler

Bir Deli Rüzgar dizisi oyuncu kadrosuyla da merak uyandırıyor. Bir Deli Rüzgar dizisi başrollerini Hatice Aslan, Pınar Deniz, Berk Cankat, Almila Ada, Görkem Kanbolat Arslan, Erdem Kaynarca ve Mustafa Uğurlu’nun yanısıra Pelin Uluksar, Gürol Güngör, Fulya Ülvan, Mehmet Ali Yılmaz, Seda Akdoğan, Ferit Kaya, Taner Turan, Fulden Akyürek, Ceren Benderlioğlu, Cengiz Tangör, Serkan Acay, Kuzey Dönmez, Eda Özel, Meriç Özkaya, Naz Sayıner gibi isimler de yer alıyor.

Bir Deli Rüzgar dizisi başrollerinde Pınar Deniz ve Almila Ada şarkıcılık yapacak. Bu yüzden de dizide bol bol şarkı dinleyeceğiz. Bu konumuzda da sizlerle bu şarkıları paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Ağustos 2018