Bir Deli Rüzgar Melike Kimdir? Hakkında Bilgiler ve Resimleri

Bir Deli Rüzgar dizisinde Melike rolü Kimdir? Hakkında Bilgiler ve Resimleri sizler için buraya ekleyeceğiz. Oldukça güçlü bir ekip ile yola çıkan dizide Melike hem gençlik yılları hemde orta yaşlarda kendini pavyonlarda bulan haliyle iki farklı oyuncu tarafından canlandırılacak.

Bir Deli Rüzgar Melike’nin Gençliği Kimdir? Hakkında Bilgiler ve Resimleri

Bir Deli Rüzgar Melike karakterini bir çok kişi merak edecek eminiz. Çünkü dizide zorluklar içinde hayat mücadelesini veren, ailesinin güçlükle büyüttüğü ancak biraz büyüyüp aklı ermeye başlayınca babasına karşı gelmeye başlayan asi ve kendi başına hareket etmeye çalışan bir Melike göreceğiz Bir Deli rüzgar dizisinde.

Bir Deli Rüzgar Melike rolü Almila Ada resimleri

Melike rolünün geçlik yıllarını canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Almila Ada dır. Daha önce bir çok dizide rol alan oyuncu Almila Ada başarılı oyunculuğu ile göz doldurmaktadır. Son olarak Cennetin Gözyaşları dizisinde Cennet rolünde oynayan başarılı oyuncunun son dizisi Bir Deli rüzgar oldu.

Bir Deli Rüzgar Melike karakteri Almila Ada Kimdir?

Almila Ada 1994 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. İngiltere’de bir süre yaşamış ve bale eğitimi almıştır. Daha sonra Fransa da Paris de manken olarak podyumlarda yer bulmuşsa da Türkiyeye döndükten sonra oyunculuk konusunda kendini yetiştirmiştir.

Bir Deli Rüzgar Melike kimdir bilgileri

Almila Ada 2014 yılında Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde Özcan Denizle birlikte oynamış daha sonra 2015 yılında konuk oyuncu olarak katıldığı Kırgın Çiçekler dizinde rol almıştır. 2017 yılında Adı Efsane kadrosunda yer almış olan Güzel oyuncu son olarak Cennetin Gözyaşları dizisinde Cennet karakteri ile başrol oynamıştır. Almila Ada Bir Deli Rüzgar dizisinde Melike karakterine hayat verecektir.

Bir Deli Rüzgar Melike rolü Almila Ada resimleri

Bir Deli Rüzgar Melike gençliği kimdir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Ağustos 2018