Bir Deli Rüzgar Melis Rengin Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Pelin Uluksar)

Bir Deli Rüzgar dizisinde Melis Rengin hakkında merak edilenleri bu konuda sizlere yazacağız ve yeni dizi oyuncumuzu tanıtacağız. Bir Deli Rüzgar Melis Rengin karakteri oldukça merak edildi ve kim olduğu gerçek adının ne olduğu yaşı boyu kilosu ne varsa merak edildi, bizde sizlere sunmak istedik tüm detaylarıyla..

Bir Deli Rüzgar Melis Rengin karakterini canlandıran oyuncumuz daha önce fazla görünmemiş dizilerde az rol almış bir oyuncudur. Bir Deli Rüzgar Melis Rengin karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı soyadı nedir diye soranlara hemen yazalım: Bir Deli Rüzgar Melis Rengin karakterini Pelin Uluksar canlandırıyor..

Melis Rengin Bir Deli Rüzgar dizisinde çok farklı bir karakter. Öncelikle bir pop star gibi davranıyor ve çok havalı.. Bir Deli Rüzgar dizisinde Melis Ünlü bir popçu rolüyle karşımıza çıkıyor. Melis Rengin Uğur’un mekânında çıkıyor ve güzel şarkılar söylüyor. Dizide Gökçe ile aynı mekanı paylaşmak zorunda kalınca hiç haz etmiyor bu durumdan.

Bir Deli Rüzgar Melis Rengin Kimdir bilgileri

Bir Deli Rüzgar Melis Rengin bir star gibi gördüğü için kendisini daha yükseklerde görüyor. Bu yüzden Gökçenin mekana gelmesinden sonra onu sürekli eleştirip küçük düşürmeye çalışacak, Gökçe ile sürekli uğraşacak, Gökçe’yi ezmek için hiçbir fırsatı kaçırmayacaktır. Şimdi kısaca Melis karakterini canlandıran Pelin Uluksar Kimdir? sorusuna yanıt verelim..

Pelin Uluksar Kimdir? 20 Nisan 1994 tarihinde kültür başkentimiz İstanbul’da doğan Pelin Uluksar küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa meraklı olmuş ve bale ile resim dersleri almaya başlamıştır. Liseyi bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda şan eğitimi, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro ve diksiyon eğitimleri almıştır.

Pelin Uluksar Bir Deli Rüzgar dizisinde Melis Rengin Karakteri

Pelin Uluksar şu anda Yeditepe Üniversitesi’nde burslu olarak okumakta ve tiyatro eğitimine devam etmektedir. Yani öğrencidir halen.. Bir Deli Rüzgar Melis daha önce hangi dizilerde oynadı diye merak edenler varsa hemen yazalım.. Daha önce 2016 yılında başlayan ve iki sezon devam eden No:309 dizisinde 65 bölüm rol almıştır. Bu ciddi deneyim sonrasında oyunculuk becerilerini artırmış ve yeni dizilere göz kırpmaya başlamıştır. Yeni dizisi Bir Deli Rüzgar da Melis Rengin adında bir şarkıcıyı canlandıracak ve sahnede kendini gösterecektir..

Pelin Uluksar’ın Oynadığı Diziler
Bir Deli Rüzgar / 2018
No: 309 /2016  Sosyal medyada da oldukça popüler olan ve instagram hesabını sürekli kullanan Pelin Uluksarın instagram adresi de şöyle: instagram.com/pelin.uluksar Pelin Uluksar  Bir Deli Rüzgar da Melis Rengin rolü ile ilk kıyafeti:

Bir Deli Rüzgar Melis Rengin şarkıcı kız bilgileri resimleri

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.