Bir Deli Rüzgar Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Nasıl Buldunuz Diziyi?

Fox tv de başlayan Bir Deli Rüzgar Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Nasıl Buldunuz Diziyi? sorusuna farklı açılardan yanıt verip sizlere analiz yapmaya çalışacağız.
15 Eylül 2018 cumartesi günü Fox TV ekranlarında başlayan yeni dizi Bir Deli Rüzgar ilk bölümüyle ekrana geldi. uzun süredir dizinin tanıtım fragmanı Fox TV’de gören izleyiciler Bir Deli Rüzgar dizisinin nasıl reyting alacağını, izlenip izlenmediğini merak ediyorlardı. Dizinin yayın tarihi geldi çattı ve ilk bölümü ile 15 Eylül Cumartesi günü Fox TV’de saat 20.00 da ekrana geldi.

Bir Deli Rüzgar dizisi ilk bölümü ile heyecan yarattı diyebilirim kesinlikle. Oldukça farklı ve eski filmleri Türk sinemasının duayenlerinin hatırlatan tarzda bir dizi izlediği mi söyleyebilirim. Yeşilçam’ın hem seslendirme hem de görsel olarak izlerini taşıyan Bir Deli Rüzgar dizisi benim kanaatime göre oldukça sevilip tutulmuşa benziyor.

Bir Deli Rüzgar Reyting Sonuçları

Elbette diziyi gördüğünüzün dışında televizyondaki izlenme oranları yani reyting oranları dizilerin geleceği için çok önemli. Bir Deli Rüzgar dizisinin reyting sonuçları da bu açıdan hem Fox TV için hem de dizinin devamı için hatta hatta dizinin yapımcısı içinde oyuncuların gelecek yıllardaki performansı için oldukça önemli bir kriter teşkil ediyor.

Bir Deli Rüzgar dizisi 15 Eylül 2018 cumartesi günü Fox TV’de ekrana geldi. ilk bölümünü izleyenler oldukça beğenmiş görünüyor. Çünkü uzun süredir izlenmeyen eski filmlerin kıvamında, Yeşilçam’ın repliklerini hatırlatan tarzda bir dizi olmuş. oyuncular çok hevesli ve istekli görünüyor. Hepsi de rolüne oturmuş sayılır.

Bir Deli Rüzgar dizisinin senaryo kısmı da oldukça dolgun sayılır, birkaç ufak iyileştirme yapılabilir senaryoda ancak oyuncular ile senaryonun uyumu gerçekten çok uyumlu görünüyor. Bir Deli Rüzgar dizisinin uzun süre devam edeceğini düşünüyorum. Hem dizinin kalitesi hem oyuncuların oyunculuk başarısı hem de yeni sezon başlamamışken Fox TV ilk olarak bir deli rüzgar dizisini Cumartesi gününe koyarak akıllı bir girişimde bulunmuş görünüyor.

Bir Deli Rüzgar dizisi Reytingleri
Çünkü daha sonraki haftalarda yayınlanmış olsa Show TV’de yeni gelin Star TV’de başka bir dizi ve ATV ekranlarında yeni dizilerden birisi cumartesi günleri yayınlanacağı için bir deli rüzgar dizisinin şansı oldukça azalacaktır.
ancak diğer dizilerden erken davranan Fox TV bir deli rüzgar dizisinin reyting şansını da yükseltmiş gözüküyor.

Bu akıllı girişim elbette ki dizi oyuncularının özverili çalışmaları ve Fox TV’nin yüksek orandaki tekrarları ile seyirciyi kendine çekecek gözüküyor. Seyircilerin uzun süredir görmedikleri tarzdaki Yeşilçam filmlerini aratmayan yeni dizi bir deli rüzgarın reyting oranlarına 16 Eylül 2018 pazar akşamı resmi sonuçların hemen ardından sitemize ekleyeceğiz.

Bir Deli Rüzgar dizisi Reyting Sonuçları izlenme oranlarıBizim tahminlerimize göre bir deli rüzgar dizisi ilk bölüm reytingleri oldukça iyi çıkacak ve cumartesi gününü 1. tamamlayacaktır. Önümüzdeki hafta Show TV’de başlayacak olan ve yeni sezona hazır hale gelen Yeni Gelin dizisi büyük ihtimalle bir deli rüzgar dizisinin reytinglerini düşürse de dizi yoluna devam edecek ve uzun soluklu bir serüven yaşayacaktır.

Yeni sezonda FOX TV’de birçok yeni dizi yayınlanacak. Belki de bu dizilerden en önemlisi ve reytinglerde en iddialısı bir deli rüzgar dizisi olacak. Bir Deli Rüzgar dizisinin 15 Eylül 2018 cumartesi günü aldığı reytingleri reyting sayfamızdan takip edebilir ve anlık sonuçları öğrenebilirsiniz.>> Reyting Sonuçları Ayrıca bir deli rüzgar dizisinin yorumlarını izleyiciden gelen görüşleri ve resmi reyting sonuçlarını da bu sayfada sizlerle paylaşacağız. Şimdilik hoşça kalın.

Günün Reyting Sonuçları
Birazdan Güncellenecek

Total
1. Bir Deli Rüzgar – 3.94
2. Kim Milyoner Olmak Ister – 3.88
3. Kalk Gidelim – 3.87
4. Masterchef – 3.31
5. Erkenci Kuş Tekrar – 3.06
AB
1. Kalk Gidelim – 4.69
2. Bir Deli Rüzgar – 4.25
3. Masterchef – 3.43

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Deli Rüzgar Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Nasıl Buldunuz Diziyi? (9 Yorum)

  1. İlk defa severek bir dizi izliyorum vurdusu kırdısı olmayan
    Çıkacağı günü dört gözle beklerken güzelim diziyi kurban ettiler yazık çok yazık

  2. Bu dizi gerçekten çok güzel reyting deyip de bazı canım dizileri yayından kaldırıyorla bence seyirciye haksızlık ve saygısızlık bir Deli Rüzgar konusuyla beni ekrana kilitledi kaldırılırsa çok üzülürüm

  3. Film gerçekten çok güzel eskiye gitmelerini daha çok seviyorum hep geçmişi gösterseler daha güzel olur

  4. ben.bir.dizi.izliyordum.buda.benim.yeni.dizim.oldu.tuttum.ben.bu.diziyi.güzel.olmuş.başarılar

  5. Oyuncular ve konuçok iyi izleyebileceğim bir dizi oyuncuların hepsi çok iyi dizilerimizde nadir görülen bir şey .

Eklenme Tarihi: 15 Eylül 2018