Bir Doğu Masalı Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Özeti - Dizi Haberleri – Oyuncuları


Bir Doğu Masalı Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Özeti

Bir Doğu Masalı Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Özeti… Bir Doğu Masalı isimli dizi  için hazırlıklar başladı. Trt1 de yayınlanacak olan Bir Doğu Masalı dizisi için masa üstü çalışmalarına başlandı. Henüz dizi ile ilgili çok fazla bilgi yer almıyor. Bir Doğu Masalı dizisi oyuncuları kimler olacak? Bir Doğu Masalı ne zaman başlayacak? Bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Bir Doğu Masalı dizisinin yapım şirketi Üs Yapım olacak. Üs Yapım aynı zamanda şuan Trt1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisinin de yapım şirketi. Bir Doğu Masalı dizinin kod adı. Bu da demek oluyor ki dizinin adı yakında değişebilir. Değişirse de konu başlığımızı ona göre düzenleriz yani en yeni bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz. Bir Doğu Masalı dizisi Antep’te çekilecek. Doğu masalı olunca doğu bölgemizin en güzel yerlerinde çekilecektir eminiz ki. Dizinin çekimleri için Gaizantep düşünülmüş. Gaziantep’in en özel tarihi mekanları kullanılacaktır dizide.

Bir Doğu Masalı dizisi yönetmenliğini ise Cem Akyoldaş’ın yapacağı tahmin ediliyor. Cem Akyoldaş başarılı bir yönetmen. İktisat mezunu olan Cem Akyoldaş kariyerine gazeteci olarak başlamış. Özel kanalların kurulması ile birlikte Tgrt ana haber sorumlusu oldu. Sonrasında asıl tutkusu olan sinemaya yöneldi. Karaoğlan, Serseri, Yeniden Çalıkuşu, Köpek, Ah Polis Olsam, Kuş Dili, İyilik Kervanı dizilerinin yönetmenliğini üstlendi. Başarılı yönetmen şimdi de yeni başlayacak olan Bir Doğu Masalı dizisinin yönetmenliğini üstlenecek. Kendisine başarılar diliyoruz.

Bir Doğu Masalı Dizisi Nerede Çekilecek?

Bir Doğu Masalı Dizisinin çekileceği mekanları ayrı bir konu olarak sizlere sunacağız. Ancak  dizinin Gaziantep ilimizdeki tarihi ve turistik mekanlarında içinde bulunduğu mistik alanlarda çekileceğini şimdiden söyleyelim. Bu konuda detaylı bilgiler ve çekim mekanları daha sonra sunulacaktır sizlere..Bir Doğu Masalı dizisi çekimleri güneydoğuda

”HERCAİ” AKIMI BAŞLADI… Çekimleri Mardin’de yapılan ve büyük ilgi çeken #Hercai dizisinin başarısının ardından kanallar ve yapımcılar Doğu/Güneydoğu’da dizi çekmek için kollarını sıvadı. İlk dizi haberi Üs Yapım imzalı Bir Doğu Masalı isimli TRT1 dizisinden geldi… Bir Doğu Masalı dizisi çok Yakında!

Bir Doğu Masalı dizisinin oyuncuları bilgileri netleştikçe konumuzda yer alacaktır. Bir Doğu Masalı Gaziantep’te çekilecek ve sizce bu dizide hangi oyuncular olmalı? Görmek istediğiniz oyuncuları yorum kısmına yazabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Doğu Masalı Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Özeti (11 Yorum)

  1. Nehir Erdoğan ve Engin Akyürek bu dizide başrol oynasa çok yakışır. Ikisi de başarılı bir oyuncu

  2. Baş rolde ya Feride Hilal Akın olsun yada Aslıhan Malbora.Partnerleri Burak Tozkoparan ve ya İsmail Ege Şaşmaz ola bilir

Etiketler: Eklenme Tarihi: 12 Nisan 2019

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/dizihab6/public_html/wp-includes/functions.php on line 4339