Bir Doğu Masalı Melek Kimdir ? Hangi Dizide Oynuyordu ?

Geçtiğimiz sezon önemli reytingler yakalamayı başarmış TRT1 yeni projesi Bir Doğu Masalı Melek kimdir sorusuna bu gün resmi cevap verdi. Bir Doğu Masalı Melek daha önce hangi dizide oynuyordu ? Gerçek hayattaki sevgilisi kimdir?  Nehir Erdoğan hakkında bilinmeyen bilgiler konumuzun detaylarında gizlidir.

Bir Doğu Masalı Melek Kimdir ?

Muhteşem dizinin Melek karakterini canlandırmak için Nehir Erdoğan’ı stüdyoya davet eden TRT1 ekibinin yüzü masada güldü. Nehir Erdoğan ile imzaları atan dizi ekibi yarın dizi setinde olması için sözleşti. Bu gece senaryosunu baştan aşağı okuyacak Nehir Erdoğan yarından itibaren dizi çekimleri için sete dahil olacak. İlk bölümünü için çekim hazırlıklarının hızlandırıldığı dizi Eylül’ün üçüncü haftası ilk bölümü ile TRT 1 ekranında olacak.

Bir Doğu Masalı Melek Kimdir

Bir Doğu Masalı Konusu Nedir ?

Hercai dizisinin reytingleri gören yönetmenlerin iştahı kabardı. Ülkemizde her zaman doğu izlenimli diziler iyi reyting almıştır. Hatırlarsanız Mahsun Kırmızıgül’ün Aşka Sürgün dizisinden daha önce Hemşerim dizisi ile bu serüvene başlamıştık. Ardından birçok profesyonel yapımlar bunu destekledi. Dram konularının çok ağır kararların çok kati ve kesin olduğu ölümlü dram dizileri arasında olacak Bir Doğu Masalı konusu ile Hercai’yi andırıyor. Mardin’de çekilen Hercai dizisinden sonra yeni sezonda TRT1 ekranalrında Bir Doğu Masalı’nı izleyeceğiz. Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olan Diriliş Osman’ı ATV’ye kaptıran TRT1 yeni arayışlarına devam ediyor.

Bir Doğu Masalı Konusu Nedir ?

Bir Doğu Masalı Melek ( Nehir Erdoğan ) Kimdir ?

İzmir’li güzel oyuncu 6 Haziran 1980 yılında dünyaya gözlerini açmış 39 yaşındadır. Yaşına göre düzgün fiziği ve cildi ile dikkat çekmektedir. Selma Yiğitalp Lisesi Ağırlıklı Yabancı Dil Bölümü’nde eğitim gördü. Lise hayatı zamanında okulun tiyatro koluna katılan Nehir Erdoğan’ın içindeki yetenek hocaları tarafından fark edildi. Ailesine bilgi veren öğretmenleri onu bir ajansa yazdırmak için ikna etti. 1998 yılında kazandığı İstanbul Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari İlimler Fakültesi İşletme Bölümü’nü başarı ile tamamlayarak kep attı. Akıcı konuşma kabiliyeti ve güzelliği ona 2001 yılında TRT 1’de canlı yayınlanan Telepazar adlı programda sunuculuk teklifini getirdi. Spor ağırlık haber projesinde başarılı sunuculuk yaptı.

Bir Doğu Masalı Melek ( Nehir Erdoğan ) Kimdir ?

Bir Doğu Masalı Melek Hangi Dizide Oynuyordu?

2002 yılında Koçum Benim dizisi onun hayatında medyaya girdiği kapı oldu. Pelin karakteri ile dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. O yıllarda TRT1’de yayınlanacak başrol oyuncu olacağını düşünmüyordu bile. Nereden bilebilirdi ki Bir Doğu Masalı Melek kimdir dediklerinde her yerde Nehir Erdoğan yazacak. Reyting toplamış projeleri arasında Yabancı Damat dizisindeki Nazlı rolü ile kendisini hatırlıyoruz. 2004 yılında yayınlanmıştı. 2009 yılında Aşk Bir Hayal dizisinde oynamış, 2012 yılında Aylin Karakteri ile Son’da kendisini izlemiştik. İnternet dizisi olan Çi’de Nilay adı ile karşımıza çıkmıştı. 2018 yılında Hayat Yolunda ve İkizler Memo – Can filmlerinde rol alan başarılı oyuncu 2019-2020 TRT1 de yayınlanacak diziler arasında başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkacak. Bir Doğu Masalı Melek hangi dizide oynuyordu derseniz yazmadığımız en az on dizisi daha bulunuyor.

Bir Doğu Masalı Melek Hangi Dizide Oynuyordu

Bir Doğu Masalı Melek yani Nehir Erdoğan’a sosyal medya üzerinden ulaşmak için İnstagram hesabınızdan @nehirlefou tagını bulabilirsiniz. 2014 yılında medya dünyasının önemli isimleri arasında olan görüntü yönetmeni Ahmet Sesigürgil ile dünya evine girmiştir. Halen mutlu evlilikleri devam eden oyuncumuza yeni projesinde başarılar diliyoruz.

Nehir Erdoğan’ın Eşi Kimdir ?

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.