Bir Hülya Avşar Sohbeti Bitti Mi Final Mi Yaptı Devam Edecek Mi?

Bir Hülya Avşar Sohbeti Bitti Mi Final Mi Yaptı Devam Edecek Mi?… Bir Hülya Avşar Sohbeti programı Star tv de yayınlanıyor. Hülya Avşar dobra halleri ile tanına birisi ve bu programda da bu özelliğini kullanıyor. Ünlüleri konuk olarak alıyor ve aklına gelen her soruyu onlara soruyor. Birebir olan bu programda ünlüler de tüm samimiyetiyle sorulara içtenlikle cevap veriyorlar.

İki tarafta dobra ve içten olunca da programın cazibesi artıyor. Ve Hülya Avşar böyle bir program için en ideal isim gerçekten. Hülya Avşar ünlülerin hepsini tanır ve soracğı soruları bilir ve seyircinin de aklına takılan her soruyu çekinmeden sorabilecek bir insan. Hülya Avşarın dobra soruları ile Bir Hülya Avşar Sohbeti cuma akşamı Startv ekranlarında yayınlanıyor.

Sezon sonuna doğru Hülya Avşar sohbeti de bitecek mi sorusu akıllara geliyor. Bir Hülya Avşar Sohbeti programı da sezon finali yapacak mı? Hülya Avşar yeni sezonda tekrar devam eder mi? Hülya Avşarın sohbet programı çok tutulmadı malesef. Reyting sıralamasında adını göremediğimiz program neden reyting sıralamasında yok anlayamadık. Sebebi ilk 100 e giremediği için olabilir belki.

Hülya Avşarın reytingleri böyle kötü giderse yeni sezonda Startv yayınlamayacaktır. Hülya Avşar yeni bir projeyle anlaşma imzalarsa da yeni sezonda Startv ekranlarında Hülya Avşarı göremeyebiliriz. Acun Ilıcalı Yetenek Sizsiniz yaparsa ve ya Hülya Avşarla yeni bir proje hazırlarsa muhtemelen Hülya Avşar yeni sezonda olmayacaktır.

Hülya Avşarın sohbet progrmaını siz nasıl buluyorsunuz yorumlarınızı aşağı yazınız. Bir Hülya Avşar Sohbeti programı 2017 2018 sezonunda devam etmeli mi? Yoksa final yapıp bitmeli mi?


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Hülya Avşar Sohbeti Bitti Mi Final Mi Yaptı Devam Edecek Mi? (4 Yorum)

  1. Konuk ettiği ünlüleri
    çok aşağılıyor şoyleki tepeden bakıyor geçmişini sorgularken ben olsam bunu kendini üstün görüyor hiç zorluk yokluk geçirmemiş gibi tatile geldgimde keşfedildi gibi açıklamalar yapıyor onunda vardır elbet bi durumu görki o ne cekti buralara gelene kadar karzonmuydun caycilikmi yaptn bakicimiydn gibi ünlülerle tepeden bakma pazarcimiydin çok ayıp bence bizler bile bi tuvaf oluyorduk kanalı degisiyormus onun geçmişi nasldi çökmüş zengindi vardr onunda bi yokluk durumu konsma tarzı kendini anlatma tarzı şişerek anlatması kendini iyi olmuş bittiği ayıp cunki madem bu konulara giriyorsun tepeden bakarak aşağılayarak yapma

Eklenme Tarihi: 6 Mayıs 2017