Bir Kahramanın Rüyası Tv’de İlk Hangi Kanalda Saat Kaçta Konusu ve Oyuncuları

Bu akşam Bir Kahramanın Rüyası TV’de ilk kez yayınlanıyor. Dizinin bir anda sosyal medya hesabından yankı bulması izlemek isteyenleri Bir Kahramanın Rüyası hangi kanalda saat kaçta aramaları yaptırdı. Peki ya muhteşem yerli filmin oyuncuları, kadrosu ve konusu nedir ?

Bir Kahraman Rüyası Tv’de İlk Hangi Kanalda Saat Kaçta Konusu ve Oyuncuları

Bir Kahramanın Rüyası Tv’de İlk Hangi Kanalda ?

2017 yılında muhteşem oyuncu kadrosu ile vizyona giren Bir Kahramanın Rüyası TV’de ilk hangi kanalda yayınlanıyor ? Yaz sezonunda çok fazla programı bulunmayan ve reytingleri elinde tutmak için komedi filmlerini arkası arkasına vermeye başlayan TV8 Bir Kahramanın Rüyası filmini de bu akşam yayınlayan kanal oldu. Filmin konusu ve oyuncu kadrosunu hatırlayalım.

Bir Kahraman Rüyası Tv’de İlk Hangi Kanalda ?

Bir Kahramanın Rüyası Konusu Nedir ?

Türk yapımı film 2017 yılında vizyona girmiş yüksek oyuncu kadrosuna rağmen yeteri bileti satamamıştır. Yapımcı firma filmi nakite dönüştürmek için eskitmeden TV8’e 2019 yaz ayında yayınlanması için sattı. Arkadaşının tedavisi için para bulmaları gereken bir arkadaş gurubunu anlatıyor. Ancak bu para çalışarak kazanılacak türden olmadığı için banka soygununa karar veren Tevfik’in başına gelenleri konu alıyor.

Bir Kahramanın Rüyası Konusu Nedir ?

Kerem’in babası Sami mahallede çıkan yangında çocukları kurtarmak için kendisini ateşe atar ve can verir. Tevfik ise Sami’nin oğlunun lösemi hastası olduğunu öğrenince gözü komple kararır. Banka soygunu için gözetlemeye başlar. Arkadaşları ile birlikte banka müdürünün anahtarı cebine koyduğunu görünce anahtarı almanın yollarını ararlar. Bu komik durum da filmin ana konusunu oluşturur.

Bir Kahramanın Rüyası Konusu

Bir Kahramanın Rüyası Oyuncuları Kimdir ?

Bir Kahramanın Rüyası baş rol oyuncusu 2 nisan 1979 doğumlu Aslı Tandoğan‘dır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümü mezunudur. 2002 yılında Gülüm dizisi ile başladığı oyunculuk hayatına Bir Kahramanın Rüyası oyuncuları listesinde baş sırada yer almaktadır. Yiğit Özşener 1,75 m boyunda ünlü tiyatro oyuncusudur. Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Yiğit Bey aynı zamanda senaryo yazarı ve kitap yazarıdır. Dizinin küçük başrol oyuncusu Arda Kalaycı ise Sami’nin oğlu rolünde filmde oynamaktadır. Ayrıca Ayşen Gruda’nın da yer aldığı filmde Erkan Bektaş, Serdal Genç ve Caner Alkaya oynamaktadır.

Bir Kahramanın Rüyası Oyuncuları Kimdir ?

Bir Kahramanın Rüyası Tv’de ilk kez bu akşam TV8’de yayınlanmaktadır. Filmi izlemek için 20:00 itibari ile kanalın karşısında olmanızı bekliyoruz. Film hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir Kahramanın Rüyası Tv’de ilk kez
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , , , Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2019