Bir Kırık Aşk Hikayesi Dizisi Oyuncuları Kimler? İşte Tüm Kadro

Yaz sezonunda ağırlık verdiği çekimleri ile her kesimden izleyiciye hayat etmeyi planlayan ve ilk başta FOX tv ekranlarında başlaması beklenen ”Bir Kırık Aşk Hikayesi” dizisi kanal değiştirdi ve Kanal D ekranlarında yayınlanması için yapımcı firma ile kanal arasında sözleşme yapıldığı bildirildi.

Bir Kırık Aşk Hikayesi Dizisi Oyuncuları Kimler? İşte Tüm Kadro: İlk başta Meryem adıyla duyurulan, daha sonra ‘Bir Kırık Aşk Hikayesi’ olarak ismi değişen dizi oldukça kararsız ilerliyor. İlk önce adında yapılan değişiklik sonra ise kanalında olan köklü değişiklik sonrasında yeni sezonun gözde dizilerinden olması beklenen yapım merak konusu oldu.

Orijinal adı ‘Secret’ isimli Kore dizisinden Türk ekranlarına uyarlanan Bir Kırık Aşk Hikayesi Dizisi Oyuncularına bir göz atalım: Dizimizin başrollerinde Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç, Serenay Aktaş, Açelya Topaloğlu, Cemal Toktaş, Uğur Demirpehlivan ve Türkü Turan’ın (konuk oyuncu) yer alıyor. Dizi yeni sezonda Kanal D’de ekrana gelecek.

Bir Kırık Aşk Hikayesi Dizisi Senaristi Yapımcısı ve Yönetmeni: Bir Kırık Aşk Hikayesi Yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan yapacak. Bir Kırık Aşk Hikayesi dizisinin senaryosunu ise Emre Özdür ve Başar Başarır kaleme alıyor. Dizi reytingleri ve izlenme rekorları ile Korede oldukça popüler bir dizi idi..

Yeni sezonda ekrana gelecek olan ”Bir Kırık Aşk Hikayesi” Kanal D’de izleyici ile buluşacak. Bir Kırık Aşk Hikayesi hakkında yorum ve görüşlerinizi yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz..

YORUMLAR

  1. Keşke ayça Ayşin hanım yerine Leyla lydia tuğutlu olsaymiş daha iyi olurmuş ama olsun Furkan varsa ben severek izlerim

  2. Acelya topaloglu bas rolda olsaydi daha iyi olurdu ayca aysini pek sevemedim ama Furkani cok seviyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.