Bir Litre Gözyaşı 10 Şubat 2019 Pazar Var mı Yok mu Neden Yok Final Mi?

Bir Litre Gözyaşı 10 Şubat 2019 Pazar Var mı Yok mu Neden Yok Final Mi? Kanal D ekranlarında yayınlanan 3 Şubat 2019 pazar günü final bölümüyle ekrana geldiği için bu hafta yani 10 Şubat 2019 pazar günü yayınlanmayacak. bir litre gözyaşı dizisinin yerine 10 Şubat Pazar günü Kanal D ekranlarında Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 yayınlanacak yeni bölümleri ile ekrana gelmeye başlayacak Yılmaz Erdoğan’ın programı. Bir litre gözyaşı neden bitti 10 Şubat’ta niçin yayınlanmıyor Bir litre gözyaşı tamamen bitti mi final mi oldu niçin yayından kaldırıldı gibi sorulara aşağıda cevap alabilirsiniz. Bir Litre Gözyaşı 10 Şubat 2019 Pazar Var mı Yok mu TIKLAYIN

Bir Litre Gözyaşı dizisi neden bitti erken final yaptı niçin izlenmedi?

Bir Litre Gözyaşı 10 Şubat 2019 Pazar Var mı Yok muSevilen dizi Bir Litre Gözyaşı 10 Şubat 2019 Pazar Var mı Yok mu Neden Yok Final Mi? Kanal D ekranlarında pazar günleri yayınlanan Bir litre gözyaşı son almış olduğu reytingler hem kalın hemde yapımcının sabrını taşırdı ve büyük bir değişiklik olmazsa bir litre gözyaşı dizisi Kanal D ekranlarında pazar günleri yayınlanan ve son değişiklikler den sonra gençlik üstüne çevrilen Bir litre gözyaşı dizisi yayından kaldırıldı.

Bir Litre Gözyaşı 10 Şubat 2019 Pazar Var mı Yok mu Neden Yok Final Mi?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir litre gözyaşı dizisinin 10 Şubat 2019 pazar günü ekrana gelecek yeni bölümünün yayınlanmayacak Kanal D ekranlarındaki yayın akışından çıkarıldığı belirtildi. 3 haftalık reklam şirketleri ile kanalları arasındaki anlaşmanın ardından oyuncu kadrosunu güçlendiren ve birçok yeni oyuncunun dahil olduğu bir litre gözyaşı dizisi yeni oyuncu transferlerine rağmen sadece bir bölüm devam etti ve almış olduğu 2.9 oranındaki Total reyting sonrasında kanalın diziyi yayın akışından çıkardığı ve resmi yayın akışında dizinin yer almadığı vurgulandı.

Bir Litre Gözyaşı dizisi  10 Şubat 2019 Pazar Var mı Yok mu Neden Yok Final Mi?

Bir litre gözyaşı dizisi böylelikle 10 Şubat 1019 pazar günü ekrana gelmeyecek yeni bölümü ile yayınlanmayacak. Zaten dizinin yeni fragmanı da yayınlanmadığı için izleyicilerin beklentisi de iyice bitmiş durumda Çünkü izleyen kişi çok azaldı ve reytingleri çok düştü. Kısaca toparlamak gerekirse bir litre gözyaşı dizisi 10 Şubat 2019 pazar günü yayınlanmayacak var mı yok mu neden yok Niçin yayınlanmıyor diye merak eden izleyicilerimize şimdiden duyuralım yayın akışından çıkarıldı erken final bile yapmadan ekrana veda etti..

Bir Litre Gözyaşı 10 Şubat 2019 Pazar Var mı Yok mu bitti miKanal D de ekrana gelen Bir Litre Gözyaşı 10 Şubat 2019 Pazar Var mı Yok mu Neden Yok Final Mi? oldu diye merak edenler için hemen yazalım. Bu hafta 2019 yılı yeni reklam sözleşmeleri gereği Bir Litre Gözyaşı dizisi yeni bölümü ile 10 Şubat 2019 Pazar günü ekrana gelmeyecek. 10 Şubat 2019 Pazar Bir Litre Gözyaşı Var mı Yok mu Neden Yok Final Mi? sorusuna hemen cevap verdik. Reklam şirketleri ile kanallar arasındaki anlaşma nedeni ile 3 hafta diziler yayınlanmayacak..

Bir Litre Gözyaşı 10 Şubat 2019 Pazar Var mı Yok mu Neden Yok Final Mi?Bir Litre Gözyaşı dizisi 10 Şubat 2019 pazar var mı yok mu

Bir Litre Gözyaşı 10 Şubat 2019 Pazar Var mı Yok mu Neden Yok Final Mi? sorusuna evet 10 Şubat 2019 da dizimiz yayınlanmayacak yeni bölüm olmayacak dedik. Ayrıca sonraki haftalarda da dizimiz Bir Litre Gözyaşı yayınlanmayacak çünkü 3 hafta aradan dolayı 10 Şubat 2019 tarihlerinde Bir Litre Gözyaşı dizisi ekrana gelmeyecek yeni bölüm yayınlanmayacak.

Bir Litre Gözyaşı 10 Şubat Pazar Neden Yok Final Mi Yaptı? Bir Litre Gözyaşı dizisi pazar akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Bir Litre Gözyaşı dizisi her pazar ekrana gelirken 10 Şubat pazar akşamı neden yayınlanmıyor? Bu sorunun cevabını merak edenler için sizlerle paylaşıyoruz.

Bir Litre Gözyaşı dizisi Medyapım ve MF Yapım’ın yapımcılığında yayınlanırken başrollerini Miray Daner, Sanem Çelik, Tolga Tekin, Helin Kandemir, Görkem Mete Demir paylaşıyor.  Bir Litre Gözyaşı dizisinde Cihan üniversiteyi kazandı sevdiği Ali ile sevgili oldu ancak sonrasında Ali onun hasta olduğunu duyunca ayrılmak istedi. Sonrasında Cihan ve Mahir birbirine yakınlaştı. Çünkü onun hasta olduğunu duyduğu halde onun en büyük destekçisi Mahir oluyor. Cihan’ın hayallerini gerçekleştirmek için birlikte çabalıyorlar.

Cihan’ın ailesi ilk başta ona hastalığını söylememişti ancak sonrasında söylediler. Ancak Cihan zaten bildiği için çok duygusal bir an yaşandı. Artık ailesi ve Cihan birlikte bu hastalıkla mücadele edecekler. Diğer taraftan Ali Cihan’ın Mahirle yakınlaşmasını kıskanmıştı ve Cihan’a evlenme teklifi etti. Cihan bu evlilik teklifini kabul etti. Sevdiği insanın Ali olduğunu düşünüyor ve onunla evlenmek istiyor ama emin de değil.

Bir Litre Gözyaşı dizisinde Cihan artık evlenme aşamasında. Ancak bunu isteyip istemediğinden emin değil. Bir Litre Gözyaşı dizisinde bir taraftan Hande de Mahire aşık olduğunu söylediği için Cihan içindeki gizli Mahir aşkını ortaya çıkaramıyor. Hande Mahir’i öptü ve bunu Cihan gördü. En yakın arkadaşına ihanet etmek istemediği içinde bunu kimseye itiraf edemiyor.

Ali de evlenme hazırlıkları yaparken Cihan bu evlilik kararından nasıl vazgeçecek? Mahir bunu engelleyebilecek mi? Mahir içindeki duyguları Cihan’la paylaşacak mı? Bir Litre Gözyaşı dizisi yeni bölümleri pazar akşamı KanalD ekranlarında yayınlanıyordu. Ancak bu pazar akşamı yayınlanmayacak!

Bir Litre Gözyaşı dizisi bu hafta yayınlanmayacak çünkü bu pazar akşamı Kanal D ekranlarında Altın Kelebek Ödül Töreni var. Altın Kelebek Ödül Töreni KanalD ekranlarında canlı olarak yayınlanacak. Bu ödül töreni yayınlanacağı için Bir Litre Gözyaşı dizisi yayınlanmayacak. Ancak kaldığı yerden 16  Aralık pazar akşamı devam edecek.

Son Dakika:  ‘Bir Litre Gözyaşı’ Haftaya Özetsiz ve Yeni Saatinde! Kanal D’nin ilgiyle izlenilen dizisi ”Bir Litre Gözyaşı” sadece haftaya özel özetsiz ve yeni saatinde ekranlara gelecek!

Pantene Altın Kelebek’in görkemli ödül töreni 10 Şubat Pazar günü 19.45’te başlayacak ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecek. Yayın Kanal D’de 19.45’te başlayacak ve 21.00’de sona erecek. Törenin devamı teve2’den izlenebilecek. MedYapım imzasıyla yayınlanan ”Bir Litre Gözyaşı” dizisi ise ödül töreninden dolayı haftaya özetsiz ekranlara gelecek ve 21.00’de yayınlanacak.

Bir Litre Gözyaşı 10 Şubat 2019 Pazar Var mı Yok mu Neden Yok Final Mi?

Bir Litre Gözyaşı 10 Şubat 2019 Pazar Var mı Yok mu Neden Yok Final Mi? sorusuna evet 10 Şubat 2019 da dizimiz yayınlanmayacak yeni bölüm olmayacak dedik. Ayrıca sonraki haftalarda da dizimiz Bir Litre Gözyaşı yayınlanmayacak çünkü 3 hafta aradan dolayı 10 Şubat 2019 tarihlerinde Bir Litre Gözyaşı dizisi ekrana gelmeyecek yeni bölüm yayınlanmayacak. Bir Litre Gözyaşı 10 Şubat 2019 Pazar Var mı Yok mu Neden Yok Final Mi?

Kısaca toparlamak gerekirse bir litre gözyaşı dizisi 10 Şubat 2019 pazar günü yayınlanmayacak var mı yok mu neden yok Niçin yayınlanmıyor diye merak eden izleyicilerimize şimdiden duyuralım yayın akışından çıkarıldı erken final bile yapmadan ekrana veda etti..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2019