Bir Litre Gözyaşı 9 Aralık Pazar Neden Yok Final Mi Yaptı?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Bir Litre Gözyaşı 9 Aralık Pazar Neden Yok Final Mi Yaptı? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Bir Litre Gözyaşı 9 Aralık Pazar Neden Yok Final Mi Yaptı? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Bir Litre Gözyaşı 9 Aralık Pazar Neden Yok Final Mi Yaptı? Bir Litre Gözyaşı dizisi pazar akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Bir Litre Gözyaşı dizisi her pazar ekrana gelirken 9 aralık pazar akşamı neden yayınlanmıyor? Bu sorunun cevabını merak edenler için sizlerle paylaşıyoruz.

Bir Litre Gözyaşı dizisi Medyapım ve MF Yapım’ın yapımcılığında yayınlanırken başrollerini Miray Daner, Sanem Çelik, Tolga Tekin, Helin Kandemir, Görkem Mete Demir paylaşıyor.  Bir Litre Gözyaşı dizisinde Cihan üniversiteyi kazandı sevdiği Ali ile sevgili oldu ancak sonrasında Ali onun hasta olduğunu duyunca ayrılmak istedi. Sonrasında Cihan ve Mahir birbirine yakınlaştı. Çünkü onun hasta olduğunu duyduğu halde onun en büyük destekçisi Mahir oluyor. Cihan’ın hayallerini gerçekleştirmek için birlikte çabalıyorlar.

Cihan’ın ailesi ilk başta ona hastalığını söylememişti ancak sonrasında söylediler. Ancak Cihan zaten bildiği için çok duygusal bir an yaşandı. Artık ailesi ve Cihan birlikte bu hastalıkla mücadele edecekler. Diğer taraftan Ali Cihan’ın Mahirle yakınlaşmasını kıskanmıştı ve Cihan’a evlenme teklifi etti. Cihan bu evlilik teklifini kabul etti. Sevdiği insanın Ali olduğunu düşünüyor ve onunla evlenmek istiyor ama emin de değil.

Bir Litre Gözyaşı dizisinde Cihan artık evlenme aşamasında. Ancak bunu isteyip istemediğinden emin değil. Bir Litre Gözyaşı dizisinde bir taraftan Hande de Mahire aşık olduğunu söylediği için Cihan içindeki gizli Mahir aşkını ortaya çıkaramıyor. Hande Mahir’i öptü ve bunu Cihan gördü. En yakın arkadaşına ihanet etmek istemediği içinde bunu kimseye itiraf edemiyor.

Ali de evlenme hazırlıkları yaparken Cihan bu evlilik kararından nasıl vazgeçecek? Mahir bunu engelleyebilecek mi? Mahir içindeki duyguları Cihan’la paylaşacak mı? Bir Litre Gözyaşı dizisi yeni bölümleri pazar akşamı KanalD ekranlarında yayınlanıyordu. Ancak bu pazar akşamı yayınlanmayacak!

Bir Litre Gözyaşı dizisi bu hafta yayınlanmayacak çünkü bu pazar akşamı Kanal D ekranlarında Altın Kelebek Ödül Töreni var. Altın Kelebek Ödül Töreni KanalD ekranlarında canlı olarak yayınlanacak. Bu ödül töreni yayınlanacağı için Bir Litre Gözyaşı dizisi yayınlanmayacak. Ancak kaldığı yerden 16  Aralık pazar akşamı devam edecek.

Son Dakika:  ‘Bir Litre Gözyaşı’ Haftaya Özetsiz ve Yeni Saatinde! Kanal D’nin ilgiyle izlenilen dizisi ”Bir Litre Gözyaşı” sadece haftaya özel özetsiz ve yeni saatinde ekranlara gelecek!

Pantene Altın Kelebek’in görkemli ödül töreni 9 Aralık Pazar günü 19.45’te başlayacak ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecek. Yayın Kanal D’de 19.45’te başlayacak ve 21.00’de sona erecek. Törenin devamı teve2’den izlenebilecek. MedYapım imzasıyla yayınlanan ”Bir Litre Gözyaşı” dizisi ise ödül töreninden dolayı haftaya özetsiz ekranlara gelecek ve 21.00’de yayınlanacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 30 Kasım 2018