Bir Litre Gözyaşı dizisi 6. bölümde final yapacak bitecek (İlk Bizden Duyun)

Bir Litre Gözyaşı dizisi 6. bölümde final yapacak bitecek (İlk Bizden Duyun)… Bir Litre Gözyaşı dizisinde Miray Daner, Sanem Çelik, Tolga Tekin ve Mert Yazıcıoğlu başrollerini üstleniyor. Bir Litre Gözyaşı dizisi önceki gün 3. bölümü ile yayınlandı. Dizinin 3. bölümü ile de reytingleri yüz güldürmedi. Bu yüzden de Bir Litre Gözyaşı dizisi reytingleri böyle giderse yakın zamanda final yapacaktır.

Bir Litre Gözyaşı Dizisi Tv8’e Transfer mi oluyor?

Son dakika gelen bilgilere göre dizinin fişi çekilmiş bile.. Bir Litre Gözyaşı dizisi 6. bölümde final yapacak bitecek (İlk Bizden Duyun) gerçekten de bu kanal D yi anlamak mümkün değil. Son 2 haftada hiç olmadık kadar diziyi boştan yere bitirdi. Bence artık izleyicinin güveni kalmadı kanala. En güzel diziyi de yayınlasa kimse güvenip de Kanal D de dizi izlemez oldu.

Bir Litre Gözyaşı dizisi 6. bölümde final yapacak bitecek (İlk Bizden Duyun)

Bir Litre Gözyaşı dizisi son bölümünde Cihan’ın yaşadığı hayati tehlike gündem oldu. Ben çok iyi buldum son bölümü, heyecan vardı, aksiyon vardı ama seyirci bu işte, bir türlü elektrik alamamış diziden ki izlenme oranları yine çok düşük geldi ve total reytinglerde dizi 11. sırada yer bulmuş kendine. İşte Bir Litre Gözyaşı dizisinin aldığı son reyting oranları:

11. Bir Litre Gözyaşı 21 Ekim    3.42 8.02
10. Bir Litre Gözyaşı 14 Ekim 3.32 7.93
10. Bir Litre Gözyaşı 7 Ekim 2.89 7.22

Bir Litre Gözyaşı dizisinin Son bölümde Cihan uçurumdan düştü ayağı incindi. Ancak daha büyük bir risk atlatabilirdi. Bir Litre Gözyaşı dizisinde Cihan artık hastalığını bilmeli ve kendi hayatına kendini sahip çıkmalı kendini korumalı diye düşündü ailesi de. Ancak son dakika da evlere gelen Cihan’ın dedesi Figen’in üvey babası eve geliyor. Figen’in öz babasının sırf bu hastalık yüzünden intihar ettiğini söylüyor.

Bir Litre Gözyaşı dizisi 6. Bölümde bitecek mi?

Bir Litre Gözyaşı dizisi ile ilgili final haberleri maalesef doğru. Dizi düşük reytinglerden dolayı 3 bölüm sonra bitecek. yani 6. bölüm final bölümü olacak. Bir Litre Gözyaşı’nın 3. bölümü yine heyecan doluydu. Dizinin ekranlara gelen son bölümüne hastalığı günden güne ilerleyen Cihan’ın yaşadığı büyük tehlike damga vurdu. İşte, Bir Litre Gözyaşı’nın son bölümünde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanına dair bilgi…

15 yaşında ölümcül bir omurilik soğanı hastalığına yakalanan, 25 yaşında da hayata gözlerini yuman Aya Kito’nun gerçek hayat hikâyesinden uyarlanan Bir Litre Gözyaşı’nın 21 Ekim Pazar akşamı ekranlara gelen 3. bölümünde; Cihan’ın doktorun odasından gözleri yaşlı çıkışı Figen’e tek bir şey düşündürür. “Her şey bitti. Cihan artık gerçeği biliyor.” Figen suçlayan gözlerle Onur’a bakar…

Cihan’ın doktoruyla görüşmeye gittiğini bilen Mahir tedirgin halde olacakları beklerken Ali’nin rahat, umursamaz tavırlarından rahatsız olur. Ali, Cihan’a karşı daha önce kimseye hissetmediği şeyler hissettiğini, çok yakın olduklarını iddia etmektedir ama Cihan’ın neler yaşadığı ya da yaşamak üzere olduğu konusunda hiçbir fikri yoktur.

Bir litre gözyaşı dizisi 6. bölümde final yapacak
Bu arada gençlerin gündemine Ballıkayalar Kanyonu’na yapılacak olan okul gezisi oturur. Ancak bu gezi sarp kayalıkları da kapsayan bir yürüyüş parkuru içermektedir. Cihan ve Hande, ailelerinden izin alabilmek için bu yürüyüşün tehlikelerini gizlerler. Figen ve Muzo, kızlarının hala gücü varken yaşayabileceği güzel şeylerden mahrum kalmasını istemeyeceklerdir. Cihan’a geziye gitmesi için izin verilir ancak genç kızın nasıl bir felakete yürüdüğünü henüz Mahir’den başkası görememektedir.

Bir Litre Gözyaşı Dizisi Tv8’e Transfer mi oluyor

Bir Litre Gözyaşı dizisinin 6. bölümde erken final kararını sizler nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağıya bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Litre Gözyaşı dizisi 6. bölümde final yapacak bitecek (İlk Bizden Duyun) (5 Yorum)

  1. DEVAM ETMELİ ÇOK GÜZEL AYNI ZAMANDA COK EĞİTİCİ BİR DİZİ. BU KANAL D NE YAPMAYA ÇALIŞIYOR HER DİZİYİ FİNAL YAPIYOR BENCE DEVAM ETMELİ

Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2018