Bir Litre Gözyaşı Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak?

Bir Litre Gözyaşı Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak? Bir Litre Gözyaşı dizisi başlayalı henüz bir kaç bölüm oldu. Ancak hikayesi ve oyuncuları ile kendisini sevdirmeyi başardı. Bir litre gözyaşı dizisinin oyuncuları öyle sıcak bir aile dizisi sunuyor ki seyirciye başarılı olmaması imkansız.

Bir Litre Gözyaşı dizisinde gencecik bir kızın ölümcül bir hastalığa yakalanışı ve bundan sonra ki hayatı anlatılacak. Miray Daner’in canlandırdığı Cihan karakteri beyincik dejenerasyonu diye bir hastalığa yakalanıyor. Annesi bu hastalığı doktorundan öğreniyor ancak Cihan’ın hastalığını öğrenmesini istemiyor. Ona doğal yöntemlerle tedavi yolları arıyor ancak Cihan kendisindeki farklılığın farkında.

Basketbol oynarken topu elinden kaçırması, pet şişedeki suyu açamaması onun dikkatini çekiyor ve kendi hastalığını sorgulamaya başlıyor. Cihan doktoruna gidip hastalığının detaylarını öğrenecek mi? Annesi Cihan’ın hastaneye gittiğini duyunca arkasından gidiyor. Hastalığını duymasını engellemek istiyor ancak buna engel olamıyor!

Cihan kendi hastalığını öğreniyor. Cihan’ın bundan sonraki hayatında neler değişecek? Çok sevdiği ve okul takımına girmek için çabaladığı basketbolu bırakmak zorunda kalacak mı? Sevdiği adam olan Ali onun bu hastalığında da yanında olacak mı? Cihan’ı bundan sonra nasıl zor günler bekliyor? Onun en büyük destekçisi annesi Figen ve babası Muzo olacaktır.

Bu hastalığın onun gündelik hayatını etkilememesi için ellerinden geleni yapacak olan annesi ve babasını da çok zor günler bekliyor. Bir Litre Gözyaşı dizisinde yer alan Mahir de diziye çok yakışıyor. Herkesten uzak kalıp yaşamayı tercih eden Mahir’e şu an en yakın olan isim Cihan. İkisi şimdilik iyi arkadaş olurken ilerleyen zamanlarda birbirlerinin en büyük destekçileri olacaklardır.

Bir litre gözyaşı dizisinde karakterler tam olarak diziye oturmuş bence. Sanem Çelik’in anne rolündeki fedakarlıkları seyirciyi duygulandırıyor. Başrol oyuncusu olan Miray Daner’e zaten söyleyecek söz yok! Genç yaşına rağmen çok güzel bir oyunculuğu var. Ekranlara çok yakışan ve güzelliği ile de herkesi etkileyen Miray Daner Cihan karakteri ile hemen sevildi ve benimsendi.

Öyle hayat dolu olan bir genç kızın umutsuz bir hastalığa tutulması seyirciyi çok üzdü. Bir litre gözyaşı dizisi reytingleri yayınlandığı ilk günden beri Total de 10. sırada yer alıyor. AB de 7. sıraya kadar yükselebilen dizi ilerleyen bölümlerde daha başarılı olacaktır diye tahmin ediyoruz. Bir litre gözyaşı dizisi reytingleri yükselerek devam ederse sezon sonuna kadar yayınlanır sonrası kanalın kararına bağlı olur.

Ancak reytinglerinin biraz daha yükselmesi gerekir. Bir litre gözyaşı dizisi hikayesi sıcak bir aile dizisi olması ve oyunculukları ile bence daha çok reytingi hak ediyor. Umarız ki reyting oranını artırır ve uzun süre yayınlanır. Bir Litre Gözyaşı dizisi sizce sezon sonuna kadar devam etmeli mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Litre Gözyaşı Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak? (12 Yorum)

  1. Bu kadar güzel ve gerçek yaşamdan alınmış bana göre özel olan bu dizinin reyting sebebi ile final yapmasını istemem. Bu kadar özel konusu olan ve muhteşem kadroya sahip olan bu dizi ekranlara erken veda etmemeli.

  2. hayır daha nasıl bir dizi beklio bu insanlar alın size konusu en harika bir dizi bitmemeliiiiii,bitemezzzz.

  3. Tabiki devam etmeyi hak ediyor, hem oyuncu kadrosuyla hem konusuyla mükemmel bir dizi,reyting için kurban edilmeyi hak etmiyor,lütfen fragmanlarını daha erken ve sık yayinlarsanız belki daha çok kişinin dikkatini çeker.

Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2018