Bir Litre Gözyaşı dizisi neden bitti erken final yapıyor niçin izlenmedi?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Bir Litre Gözyaşı dizisi neden bitti erken final yapıyor niçin izlenmedi? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Bir Litre Gözyaşı dizisi neden bitti erken final yapıyor niçin izlenmedi? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Kanal D ekranlarında büyük umutlarla başlayan ve orijinali Kore uyarlaması olan Bir Litre Gözyaşı dizisi aldığı düşük reytingler ile hayal kırıklığı yaşattı ve dizinin erken final yapacağı kesinleşti. Peki böylesine güzel senaryosu olan ve oyunculukları ile göz dolduran Bir Litre Gözyaşı neden bitti erken final yapıyor, dizi niçin izlenmedi? konusunda sizlere detayları yazacağız.

SON DAKİKA: Almış olduğumuz son bilgilere göre Kanal D Bir Litre Gözyaşı dizisinin erken final yapmasına karar vermiş ve dizinin 12. bölümde final yapması istenmiş. 4 oranını bir türlü aşamayan ve istediği reytingleri bir türlü alamayan Bir Litre Gözyaşı dizisinin yeni dizilere yol vermesi istenmiş ve bir türlü yükselmeyen reytinglerin ardından erken final kararı alınmıştır. Detaylı reytingler aşağıdan sunulmuştur..

Bir litre gözyaşı dizisi pazar akşamları Kanal D ekranlarında saat 20.00 da ekrana geliyor. Dizinin ilk bölümü ile birlikte oldukça farklı duygular hissettiren ve kesin tutulur diye bak baktığımız ancak reyting sonuçları açıklandığında adeta hayal kırıklığına uğradığımız Bir litre gözyaşı dizisinin neden tutulmadığı için izlenmediği ve erken final yapmak zorunda kaldığı hakkında sizlerle detayları paylaşmak istiyoruz.

Bir litre gözyaşı dizisi 7 Ekim Pazar akşamı ilk bölümü ile ekrana geldi ancak kendisi ile birlikte başlayan savaşçı 3. sezon aile Ağlama Anne dizisi ilk bölümü ile ve Nefes Nefese dizisi gün değiştirdikten sonra hepsi birden pazar Akşamları yayınlanmaya başlandı. haliyle o güne kadar pazar günü doğru diyor ki birdenbire 4 dizinin başlaması Aslında 4 dizinin de yeteri kadar izlenmemesi ne neden oldu. Pazar günü başlayan diziler den Ağlama Anne dizisi son hafta reytinglerinde 5. sırada yer alırken Bir litre gözyaşı dizisi 10. sırada kendisine yer buldu.

Bir Litre Gözyaşı dizisi neden bitti erken final yapıyor niçin izlenmedi

Peki bir litre gözyaşı dizisi senaryosu kaliteli oyuncuları kaliteli oyunculuk becerileri kaliteli olmasına rağmen neden tutulmadı niçin izlenmedi Bir litre gözyaşı dizisinin reytingleri neden düşük dizi birinci ve 2. hafta neden 10. sıralara kadar geriledi. Daha doğrusu hiç 10 üzerine gidemedi. Bu soruya öncelikle bir litre gözyaşı dizisinin ilk 2 hafta Reyting sonuçlarına göz gezdirerek başlamak istiyoruz. işte bir litre gözyaşı dizisinin tarihleri ve aldığı reytingler ile kaçıncı sırada olduğunu reyting listesi:

11.  Bir Litre Gözyaşı 21 Ekim  3.42   8.02
10. Bir Litre Gözyaşı 14 Ekim  3.32   7.93
10. Bir Litre Gözyaşı 7 Ekim  2.89     7.22

Bir Litre Gözyaşı dizisi neden bitti erken final yapıyor niçin izlenmedi?

Neden 1: Bir litre gözyaşı dizisi 4 dizi ile birlikte aynı anda başladığı için reytinglerde Umduğunu bulamadı ve diğer dizilerle birlikte Reyting sonuçlarına görüşmek zorunda kaldı. Yani kısacası Eğer bir litre gözyaşı dizisi farklı bir günde veya bir iki hafta geç başlamış olsaydı daha yüksektir reyting sonucuna ulaşabilirdi. Dört farklı dizinin aynı günde başlaması izleyicinin oldukça zorlanmasına ve hangi diziyi bakacağına karar verememesine neden oldu Ve bu da bir litre gözyaşı dizisinin düşük reytingle başlamasına neden oldu.

Neden 2: Türk halkı izlediği dizilerdeki dram ve açıdan oldukça bunalmış gözüküyor. zaten her yanımız acı hastalık sıkıntı derken bir de dizi ortamında öylesine gergindir hastalıkla mücadele etmek yerine farklı dizilere yönelmiş olabilir Bu yüzden de bir litre gözyaşı dizisinin dram yüklü sahneleri Çok fazla talep görmemiş olabilir.

Neden 3: Bir litre gözyaşı dizisi Kanal D ekranlarında değil de farklı bir kanalda olsaydı Bence daha yüksektir reyting alabilir. Kanal D dizilerin Ardında durmadığı için kısa sürede erken finaller yaptığı için zeytinin gözünde çok fazla puan kaybetti reyting iyi olmayan dizileri bir bir erken final yaptıran Kanal D geçtiğimiz yıllarda da onlarca diziye adeta mezar oldu ve diziler Kanal D ekranlarında çok kısa süre kalabildi. Kısacası Kanal D dizileri ve programların ardında durmadığı için izleyicinin güveni sarsıldı. O yüzden yeni çıkardığı dizilerde de çok fazla talep görmüyor. Yeni dizilerine bakarsanız bu dediğimi daha iyi anlarsınız.

Bir Litre Gözyaşı neden erken final yaptı niçin izlenmedi

Örneğin bir umut yeter isimli dizisini 2. bölümün ardından final kararı alarak gözden çıkarmıştı ve 6. bölümde bitirmişti. Dolayısıyla o diziyi izleyen ve sevenlerin gözünde Kanal D artık bitmiştir Ve hatta kanalın kumandadaki yeri bile değiştirilmiştir bu yüzden de kanalların seyirciye izleyeceği verdikleri Güven oldukça önemlidir. Kanal D bu güveni biraz kırmış gibi görünüyor. siz ne dersiniz Bir litre gözyaşı dizisinin bitmesine başka nedenleri var mıdır oyunculuklar ve kanal hakkındaki yorum ve görüşlerinizi Bizler de oldukça merak ediyoruz lütfen aşağıya yazarak siz de yorumlarınızla belirtiniz.

Bir Litre Gözyaşı 9 Aralık Pazar Neden Yok Final Mi Yaptı?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Litre Gözyaşı dizisi neden bitti erken final yapıyor niçin izlenmedi? (11 Yorum)

  1. bitmesin cok sevdik benimsedik helede 10.bolumunu gercekten tüylerimizin diken diken oldu bi cozum bulun gununu saatini degistirin mumkunse

  2. yazınıza aynen katılıyorum örneğin bir umut yeter çok beğenerek izliyordum ama hemen final yaptı aynı şeyi bir litre göz yaşı içinde yaptı dolayısiyle yeni başlayanları izlemiyorum kanal d yi kınıyorum

  3. Allah askina sacma sapan dizileri bitirmiyor boyle gercek hayat hikayesini ve boyle oyunculariyla guzel bir diziyi neden bitiriyor kanal d

  4. Lütfen final yapmasın çok güzel bir dizi adeta hayal kırıklığı dizinin yayın gününi degişdirin belki reytinglerde yükseliş gösterir

  5. Bir litre gözyaşı dizisi başka güne alınmalı, tanıtım fragmanları da sık verilmeliydi ki herkesin dikkatini çeksin

    • ASLA BİTMEMELİ.Şu sıralarda oynayan diziler arasında en beğenilenlerden.Zaten bu reyting konusunu halkta anlamıyor.Mesela çarşamba günleri bayanların izlediği hiç bir dizi yok.Cumartesi akşamları çok az insan dışarı çıkıyor.Bunlar göz önüne alınamazmı?Bıktık kavga dövüş dizilerden.İNSAFA GELSİN KANAL .. D ..

Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2018