Bir Litre Gözyaşı Dizisi Türkü Turan Karakteri Kimdir Resimleri

Bir Litre Gözyaşı Dizisi Türkü Turan Karakteri Kimdir Resimleri… Bir Litre Gözyaşı dizisinde değişikliğe gidildi. Bir Litre Gözyaşı dizisi konsept değişti. Dizi de zaman atlaması yaşandı. Başrol oyuncusu olan Sanem Çelik yani Cihan’ın annesi Figen diziden ayrıldı. Figen’i ve annesi Güzin Hanım’ı öldü gösterdiler. Ancak babası Muzo hala çocuklarının başında.

Bir Litre Gözyaşı dizisinde değişikliğe gidildi ve artık bir gençlik dizisine dönüştü. Cihan’ın hastalığı ailesi etrafından dönen hikaye bırakılıyor ve gençlik aşk dizisine dönüşüyor. Bu yüzden de kadrodan bazı isimler ayrılırken yeni isimlerde dahil oluyor. Bir Litre Gözyaşı’nın başrol oyuncularından Sanem Çelik diziden ayrılırken diziye yeni bir oyuncu dahil oldu.

Bir Litre Gözyaşı dizisi 3 hafta yayınlanmamasının ardından yeni bölümü 27 ocak pazar akşamı ekrana gelecek. Bir Litre Gözyaşı dizisini önceden izlemiş olanlar bu yeni bölümleri yadırgayacaktır. Çünkü karşımızda aşık Mahir ve Cihan yok. Bir Litre Gözyaşı dizisi konsept değiştirmekle kalmıyor bir de 4 yıl ileri atlıyor. Bu yüzden de her şey değişmiş.

Bir Litre Gözyaşı dizisinde artık her şey değişti. Cihan Ali ile beraber ancak gönlünün bir tarafı Mahir diyor. Mahir ise herkesi her şeyi unutmuş bir iş adamı olmuş. Havalı spor arasından inişi gözlükleri ve sakalları hayranları tarafından çok beğenilmiştir. Mahir Cihan aşkı bitmiş artık birbirlerini görmüyorlar bile. Bakalım bu yarım kalmış sevda ne olacak göreceğiz.

Bir Litre Gözyaşı dizisine yeni dahil olan oyuncu Türkü Turan. Türkü Turan dizi de Mahir’in şirketinde çalışan bir kadın ve Mahir’in en yakını diyebiliriz. Muhtemelen de Mahir’e aşıktır. Türkü Turan kimdir? Bilgileri konumuzun devamında…

Türkü Turan 1985 yılında Bodrum’da doğmuştur. Türkü Turan Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sosyoloji Bölümünden mezun oldu. Türkü Turan’ın ilk oyunculuk deneyimi 2009 yılında Reha Erdem‘in yönetmenliğini yaptığı Kosmos filminde Neptün karakterini canlandırdı. Bu film ile tanındı ve ünlendi. Bu film sayesinde Yeşilçam Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülüne aday gösterilmişti.

2011 yılında Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi filminde rol aldı. 2007 yılında Annem dizisinde oynadıktan sonra sırasıyla Çakıl Taşları, Öyle Bir Geçer Zamanki, Gönül Ferman Dinlemiyor, Nuri, Şubat, Tatar Ramazan, Acı Aşk, Dolunay, Yaşamayanlar dizilerinde rol aldı.

Türkü Turan yeni dizisi Bir Litre Gözyaşı’nda başarılar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2019