Bir Litre Gözyaşı Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Jenerik Fon Mp3 Video

Kanal D de ekrana gelen ve pazar akşamlarının en yeni dizilerinden birisi olan Bir Litre Gözyaşı Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Jenerik Fon Mp3 Video olarak burada sizlerin istekleri doğrultusunda sunulacaktır. Oldukça hüzünlü bir hikayesi olan Bir Litre Gözyaşı Dizisinde Çalacak olan duygusal müzikleri fon şarkıları izleyicinin en çok merak edeceği videoları buradan sizlere sunacağız.

Bir Litre Gözyaşı Dizisinde fragmanlarda çalan çok güzel bir fon müziği var. İzleyen herkes Cihanın performansına odaklanınca gözden kaçabiliyor bazen en güzel ve acıklı fon müzikleri olsun şarkılar olsun burada sizlerin istekleri ile bölüm bölüm sunulacak sizlere.. Bir Litre Gözyaşı dizisinin sahnelerinde çalan şarkıları müzikleri de belirterek bizden talep edebilirsiniz.

18 Kasım Bir Litre Gözyaşı Dizisinde Çalan Şarkı Kurşuni Renkler Gökselin söylediği şarkı:

Bir Litre Gözyaşı dizi müzikleri şarkıları ve en güzel fon jeneriklerini burada sizlerle birlikte bizlerde hem dinleyeceğiz hemde yeni istekler oldukça ekleyeceğiz. Bu yüzden dizimizin sahnelerinde duyduğunuz şarkıları müzikleri bizlere hemen yazıp talep ederseniz anında istekleriniz yanıtlanmaya çalışılacaktır.

Bir Litre Gözyaşı Dizi müziği şarkısı mp3

Cihanın hikayesi herkesi büyüleyecek Bir Litre Gözyaşı dizisinde. Önce Alinin arkadaşlık tekli sonra ise Mahirin gerçek sevgisi ile havalara uçacak olan Cihan üniversite sınavından sonra apayrı sevinecek mutlu olacaktır. Bu mutlu sahnelerde çalacak olan güzel şarkıları da sizlerle paylaşacağız. Ama Bir Litre Gözyaşı şarkılarının asıl özelliği duygusal ağırlıklı olmaları..

Bir Litre Gözyaşı dizisinde üniversiteyi kazanan Cihan artık okula gidip gelirken ve yeni yaşam tarzı ile her geçen gün daha da güven verir kendine ve çevresine. Ancak onu içten içe bir hastalık onu sarmaya başlar. Cihan her geçen gün hastalığın pençesine daha çok yakalanmakta ve zaman zaman dengesini kaybetmeye başlayacaktır. İşte bu sahnelerde çalan çok duygusal müzikler var dizide çalan..

Bir Litre Gözyaşı Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler

Bölümler ilerledikçe Bir Litre Gözyaşı dizisinin şarkıları müzikleri ve Cihan sahnelerinde çalan şarkılar da duygusal dozajı artırmaya devam edecek. Dizide çalan bütün parçaları şarkıları sanatçısı ve youtube videoları ile birlikte sizlere buradan sunacağız. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilir Bir Litre Gözyaşı dizisindeki tüm şarkıları fragmandaki veya dizi başlarken biterken çalan tüm şarkıları aşağı yorum olarak yazıp bizden talep edebilirsiniz.

Bir Litre Gözyaşı şarkıları müzikleri burada sizlerle paylaşılacaktır..

Bir Litre Gözyaşı Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Jenerik Fon Mp3 Video olarak buradan sizlerle paylaşılacaktır. Lütfen bölüm ve sahne adı yazarak çalan şarkı isteklerinizi aşağıya belirtiniz..

Bir Litre Gözyaşı dizisi Mahir ve Cihan için hazırlanmış özel video klip:

Bir Litre Gözyaşı dizisinin 4 Kasım pazar günü çalan Daha 18 im şarkısını Nil Karaibrahimgil söylüyor: Cihanın hastalığını öğrendikten sonra çalan şarkı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Litre Gözyaşı Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Jenerik Fon Mp3 Video (18 Yorum)

  1. 8 bölüm de çalan yabancı şarkı kimindir ve şarkının adı nedir? Cihanın annesiyle babası için evde açtığı şarkı

Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2018