Bir Litre Gözyaşı Elif Kimdir Gerçek Adı (Cihanın Kardeşi)

Bir Litre Gözyaşı Cihanın Kardeşi Elif Kimdir Gerçek Adı Ne? Bir Litre Gözyaşı dizisinde Cihan dizinin başrol oyuncusu. Başrol oyuncu olan Cihan’ın 3 tane daha kardeşi var. Cihan’ın Deniz, Elif ve Eda isimli 3 kardeşi var. Bu konumuzda sizlerle Elif kardeşinin bilgilerini paylaşacağız.

Bir Litre Gözyaşı dizisinde Cihan’ın hastalığı ve hastalandıktan sonra yaşadıkları konu ediliyor. Bu süreçte ailesi ve kardeşleri onun her zaman destekçisi oluyorlar. Cihan’ın hastalandığında anne babasının yanı sıra kardeşleri de yanındadır. Elif ailenin asi çocuklarından birisi bu durum nasıl devam edecek göreceğiz.

Bir Litre Gözyaşı dizisinde Elif 15 yaşındadır. Evin Cihandan sonraki büyük kızıdır. Çok fazla sevilmediğini ya da ilgilenilmediğini hissederek sürekli kendini göstermeye çabalar. Her fırsatta sorumluluklarını yapmaktan kaçar. Hayatının tadını çıkarmak ister. Çok zeki bir kız olmasına rağmen bu zekasını derslerinde kullanmaz. Bu yüzden de derslerinde çok başarılı olamaz.

Bir Litre Gözyaşı dizisinde Elif’i canlandıran oyuncunun adı da Helin Kandemir. Helin Kandemir kimdir,? Bir Litre Gözyaşı Elif gerçek adı rol aldığı diziler? Bir Litre Gözyaşı Elif instagramı bilgileri… Bu gibi sorunların cevaplarını sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Bir Litre Gözyaşı dizisi Elif Kimdir? Helin Kandemir Bilgileri;

Bir Litre Gözyaşı dizisi 2004 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Helin Kandemir Layla Şirin ajansa bağlı olarak oyunculuk yapmaktadır. Helin Kandemir ilk oyunculuk deneyimi Ötesiz İnsanlar ile yapmıştır. Dizi oyunculuğunun yanı sıra reklam filmlerinde de rol almıştır. Bitmeyen Hikaye, Okulumuza Doğru, Kollama konuk oyuncu, İsimsizler dizilerinde rol aldı. İnternet dizisi olan Netflix Koruyucu dizisinde rol almıştır.

Helin Kandemir şimdiki dizisi de Bir Litre Gözyaşı. Bir Litre Gözyaşı dizisinin Elif’i olan Helin Kandemir bilgilerini sizlerle konumuzda paylaştık. Oyuncuya yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2018