Bir Litre Gözyaşı Hande Kimdir Cihanın Arkadaşı Bilgileri

Merak ettiğiniz Bir Litre Gözyaşı Hande Kimdir Cihanın Arkadaşı Bilgileri konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Bir Litre Gözyaşı Hande Kimdir Cihanın Arkadaşı Bilgileri… Bir Litre Gözyaşı dizisinde Hande karakteri kimdir? Hande rolünde Bir Litre Gözyaşı dizisinde rol oynayan oyuncu bilgilerini paylaşmak için sizlerle bu konumuzu açıyoruz.

Bir Litre Gözyaşı dizisinin ilk bölümünden itibaren Hande Cihan’ın hep yanında ve en yakın arkadaşı. Her yerde ve her zaman birlikte olan Hande ve Cihan üniversiteyi de aynı yerde kazanıyorlar. Birlikte İstanbul Üniversitesini kazanıyorlar. Onu sınava yetiştiren Mahir’i de aynı okulda görünce mutlu oluyor. Bir Litre Gözyaşı dizisinde Hande Cihan’ı sınava yetiştiren Mahir’den çok etkileniyor.

Bir Litre Gözyaşı dizisinde Hande’nin Mahir’den etkilenmesinin Mahir farkında  bile değildir. Mahir ona yüz vermez. Bir Litre Gözyaşı dizisinde Hande’yi gülenyüzü ile gördük tanıdık. Cihan’ın en yakın arkadaşı olan Hande’nin erçek adı da Nur Berfin Çiroğlu.

Bir Litre Gözyaşı Nur Berfin Çiroğlu Kimdir?

NurBerfin Çiroğlu 1992 yılında İstanbul’da doğdu. Boğaziçi Üniversitesinde eğitimini tamamlayan Nur Berfin Çiroğlu ilk oyunculuk deneyimini Adını Sen Koy ile yaşadı. Adını Sen Koy dizisi ile tanınan genç ve güzel oyuncu şimdi de Kanal D de yayınlanan Bir Litre Gözyaşı dizisinde rol almaktadır.

Bir Litre Gözyaşı dizisinin kadrosunda Sanem Çelik, Tolga Tekin, Miray Daner, Mert Yazıcıoğlu, Mehmet Aykaç, Melis Hacic, Polat Bilgin, Helin Kandemir, NurBerfin Çiroğlu, Görkem Mete Demir, Revna Çolak, Erdal Bilingen, Berrak Kuş gibi isimler yer alıyor. NurBerfin Çiroğlu Bir Litre Gözyaşı dizisinde Hande karakterini canlandırmaktadır.

NurBerfin Çiroğlu reklam filmlerinde rol alarak oyunculuğa adım atmıştır.  Nur Berfin Çiroğlu Next Way cast ajansa bağlı çalışmıştır. Modellik veyapmaktadır. İlk dizisi Adını Sen Koy olmuştur. Adını Sen Koy dizisinde İpek rolünü canlandırmıştır. Kervancıoğlu Holding çalışanlarından birisi olmuştur.

Adını Sen Koy dizisinde başrollerde olmayan oyuncu için Bir Litre Gözyaşı çok büyük bir fırsat. Çünkü Bir Lİtre Gözyaşı dizisinde eğlenceli sahneleri olacağa benziyor. Dizinin gülen yüzü Hande olacak. Hande karakteri ile daha çok tanınacak olan Nur Berfin Çiroğlu’na başarılar diliyoruz.

NurBerfin Çiroğlu instagram hesabına ulaşmak isterseniz https://www.instagram.com/nurberfin_/

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2018

Dizi Haberleri