Bir Litre Gözyaşı İsyan İsyan Elimde Değil Kalbim Viran Şarkısı Kim Söylüyor

Bir Litre Gözyaşı İsyan İsyan Elimde Değil Kalbim Viran Şarkısı Kim Söylüyor… Bir Litre Gözyaşı dizisi yeni bölümün son sahnesinde olanlar oldu. Ali pişman oldu ve Cihana evlilik teklifi etti. Ali Bir Litre Gözyaşı dizisi 11 kasım yayınlanan bölümün sonunda Cihan’ın kafasından güller döktürüyor. Keman çaldırıyor. Cihan Mahir’in ona dilekleri konusunda sürpriz yaptığını düşünüyordu.

Oysa ki Ali çıktı geldi. Senin gelinlik giymen için oyun oynamana Mahir’ke yalandan evlenmene gerek yok, kocan olmak istiyorum dedi. Ali tüm öğrencilerin içinde Cihan’a evlilik teklifi etti. Cihan’ın ellerini tuttu. Bu teklifi kabul edeceğinden emindi. Çünkü Cihan’ı terkeden Ali’ydi. Bu yüzden de geri döner diye düşündü. Ancak Cihan Ali’nin ellerini bıraktı.

Cihan hastalığını biliyor. Bu yüzden de ailesine bile söylemeden sadece Mahir onun destekçisi ve dileklerini gerçekleştirmesine yardım ediyor. Bir Litre Gözyaşı dizisi bölüm sonunda çalan Soner Avcu’nun söylediği İsyan şarkısı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Soner AVCU – İsyan şarkısı sözleri;

Bak içime
Tut en derini
Gör izlerini bul beni tekrar

Bak yüzüme
Sil gözlerimi
Unut yeminlerini sev beni tekrar

Çekip kurtarırsın diye bekledim seni
Hiç mi duymadın ki sesimi
Hatırladın mı sana aldığım nefesleri
Tekmişiz gibi dinle kalbini

İsyan isyan isyan isyan
Elimde değil ruhum viran
Bir gün değil ki bu yangın benimle her akşam

İsyan isyan isyan isyan
Elimde değil kalbim viran
Bir gün değil ki bu lanet benimle her akşam

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Kasım 2018