Bir Litre Gözyaşı Nerede Çekiliyor, Dizinin Çekildiği Yer Mekan Neresi?

Bir Litre Gözyaşı Nerede Çekiliyor, Dizinin Çekildiği Yer Mekan Neresi? Bir Litre Gözyaşı dizisi için hazırlıklar tamamlanıyor. Bir Litre Gözyaşı dizisi yönetmen koltuğuna Serhan Şahin oturuyor. Bir Litre Gözyaşı dizisi oyuncu kadrosunda da Miray Daner,Mert Yazıcıoğlu,Sanem Çelik ve Tolga Tekin gibi başrol oyuncuları yer alıyor.

Bir Litre Gözyaşı Son bölümde Cihanın geziye gittiği yer Ballıkaya nerede? Ballıkaya nerede nasıl gidilir, Bir Litre gözyaşı dizisinde Cihanın arkadaşları ile geziye gittiği Ballıkaya nerede okul ile geziye gittikleri ballıkaya mevkisi nerede bilgisi olanlar yorum yazabilir, biz kısaca bilgi verelim.. Ballıkayalar Tabiat Parkı Kocaeli ilimizin Gebze ilçesinde bulunan koruma altındaki tabiat parkıdır.. Cihan ve Arkadaşları İstanbul’a sadece 45 dakika uzaklıkta bulunan, Kocaeli ilimizde bulunan Gebze’nin saklı cenneti Ballıkayalar’da yürüyüş ve gezi için gidiyorlar..

Bir Litre Gözyaşı Cihanın geziye gittiği yer Ballıkaya
Bir Litre Gözyaşı Nerede kamp kuruldu nereye gittiler gezi için kamp kurdukları göl neresi diye soranlar için yeniden yazalım. Bir Litre Gözyaşı dizisi 3. bölümde Cihan ve üniversiteki arkadaşlar kamp kurmak için Ballıkayalar denilen bir göl kıyısına gittiler. Burası Kocaeli ilimizin Gebze ilçesinde bulunan bir tabiat parkı. Ballıkayalar İstanbula oldukça yakın, sadece 45 dakika sürüyor..

Bir Litre Gözyaşı Cihanın kampa gittiği yer Ballıkayalar mevki bir tabiat parkıdır: Kocaeli ilimizin Gebze ilçesinde..

Bir Litre Gözyaşı hangi mahallede nerede çekiliyor?

Dizimizin ilk fragmanından sonra Bir Litre Gözyaşı için İstanbul’da kurulmuş olan büyük plato hakkında kısa bilgi verelim. Bir mahalleden daha fazlasını barındıran Bir Litre Gözyaşı seti oldukça gerçekçi ve herşeyin olduğu bir mahalle. O kadar gerçekçi yapılmış bir plato ki insanın nerede diye merak edesi geliyor ve hemen kalkıp gidip oyuncularla tanışmak görüşmek fotoğraf çekinmek geliyor insanın içinden.. İşte o Mahalleden bir görünüm..

Bir Litre Gözyaşı hangi mahallede nerede çekiliyor

Dizinin başrol oyuncusu Cihan karakterini canlandıran Miray Daner bir pastanede çalışıyor dizide. Bir Litre Gözyaşı dizisinin çekildiği dev platoda kurulmuş olan Yürekli börek ve kuru pasta mamülleri dükkanı oldukça gelen gideni olan güzel şirin bir pastane. Cihan burada çalışıyor kardeşi Elif de buraya geliyor. Cihan işine aşık birisi ama hastalık pençesini çoktan vurmuş ona.. Her geçen gün beyincik küçülüyor ve ölüme bir adım daha yaklaşıyor Cihan..

Bir Litre Gözyaşı Dizisi Nerede hangi mekanlarda çekiliyor

Üniversiteyi kazanmış olan Cihan havalara uçsa da zamanla hastalık belirginleşiyor ve belirtilerini göstermeye başlıyor. Cihan İstanbul Üniversitesini kazanmıştır ve mutluluğu ile ailesi de çok sevinçlidir. Dizide gördüğümüz tarihi bina Osmanlı Devleti zamanında yapılan İstanbul Üniversitesinin giriş kapısı: (İstanbul Üniversitesi’nin Beyazıt meydanında bulunan merkez kampüsüne giriş kapısıdır.)

Bir Litre Gözyaşı Cihan’ın Gittiği İstanbul Üniversitesi?

Cihan okula başladı ancak hastalık pençesini bırakmadı. Cihan okul arkadaşları ile İstanbul Üniversitesinin kampüsünde otururken:

Bir Litre Gözyaşı Dizisi nerede çekiliyor okul bahçesi neresi

Bir Litre Gözyaşı Dizisinin çekildiği yerler neresi

Bir Litre Gözyaşı dizisi hikayesi konusu; üniversiteye hazırlanan güzel bir genç kız olan Cihan zor bir hastalığa tutulur. Cihan’ı dizi de Miray Daner canlandırıyor. Cihan anne babasıyla birlikte bu amansız hastalık ile mücadele verir. Hastalığa yakalanma ve mücadele etme süreçleri dizi olarak ekrana gelecek.

Bir Litre Gözyaşı dizisi Ekim ayında Kanal D’de yayınlanacak. Çekimlerine başlanan dizinin seti için çeşitli mekanlar kullanılıyor. İstanbul’da çeşitli semtlerde ve özel olarak kurulmuş Beykoz’daki platoda yapılan çekimler tam hız devam ediyor. Bir Litre Gözyaşı dizisi 7 Ekim pazar akşamı Kanal D de yayınlanacak.

Bir Litre Gözyaşı nerede çekiliyor il ilçe köy

Bir Litre Gözyaşı Nerede Çekiliyor, Dizinin Çekildiği Yer Mekan Neresi? konumuza sürekli yeni içerikler ve bilgiler eklemeye devam edeceğiz. Sürekli yenilenen ve gidilen yerleri burada resimli bir şekilde sizlerle paylaşacağız. Sizde merak ettiklerinizi bizlere sorabilir ve Bir Litre Gözyaşı Nerede Çekiliyor hangi mahalle il ilçesi köyü kasabası neresi diye merak ettiğiniz her şeyi yorum kısmında sorabilirsiniz..

Bir Litre Gözyaşı dizisinin başrollerinde Miray Daner ve Mert Yazıcıoğlu yer alıyor. Miray Daner son olarak Vatanım Sensin dizisinde rol aldı. Vatanım Sensin dizisinde Hilal karakterini canlandırdı. Dizi de söylediği şarkılarla da sesiyle herkesi büyüledi. Güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile de yeni dizisinde de kendisinden söz ettireceğine eminiz.

Bir Litre Gözyaşı dizisi erkek başrol oyuncusu Mert Yazıcıoğlu Kimdir? 1993 yılında İstanbul doğumludur. Oyunculuğa bir arkadaşı sayesinde başlamıştır. Oyunculuk eğitimi almıştır. Mert Yazıcıoğlu daha önce Karagül, Umuda Kelepçe Vurulmaz, Mehmed Bir Cihan Fatihi dizilerinde rol aldı. Şimdi de Bir Litre Gözyaşı dizisinde oynayacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Litre Gözyaşı Nerede Çekiliyor, Dizinin Çekildiği Yer Mekan Neresi? (8 Yorum)

  1. Ben de kızımı bu illet hastalıktan kaybettim lütfen Nerede çekildiğini yazarmısınız gelmek istiyorum

Eklenme Tarihi: 17 Ağustos 2018